תאילנד למשפחות- קסם שאינו נגמר

בין חופים קסומים למרחבי טבע ענקיים יש מקום לכל המשפחה. תאילנד מציעה לכל משפחה את ההזדמנות להכיר מקרוב עולם תרבותי מיוחד ומסקרן. המשיכו לקרוא וגלו את הנקודות החשובות בעת תכנון טיול לתאילנד האקזוטית.

 בוחרים יעד אחר

אם אתם אנשים של חוף, טבע והמון ירוק בעיניים ואתם רוצים לקחת את המשפחה שלכם לחופשה שהיא חלום- תאילנד תהיה היעד האקזוטי המושלם עבורכם. משפחות רבות בשנים האחרונות בוחרות לנטוש את אירופה הקלאסית ולנדוד אל עבר המזרח הרחוק. תכנון טיול לתאילנד מאפשר לכם לשלב בין איים שלווים, שווקים הומי אדם ומסלולי טיולים מאתגרים. המלונות באיים של תאילנד הם מלונות איכותיים, ואתם יכולים למצוא מלון מתאים לפי רמת המחירים שנוחה לכם. רוב האטרקציות והפעילויות שתאילנד מציעה מתאימות גם לילדים ומאפשרות לכם לצאת מגבולות המוכר ולהנות בסגנון אחר.

 

מתכננים את הטיול בהתאם לכם

לא משנה מה הרכב הגילאים במשפחה, תאילנד מתאימה לכל גיל ולכל סגנון. טיולים למשפחות בחו"ל לא חייבים להיות מובנים מראש ואתם יכולים לנסות לשבור את השגרה. במקום לנסוע לטיול פארקים, או לחרוש את כל המוזיאונים בכל עיר באירופה, אתם יכולים לשנות גישה ולהכיר את העולם המופלא שמציעה תאילנד. אם הילדים שלכם אוהבים טיולי שטח, נסו לשלב טרקים באיים או אטרקציות אתגריות יותר דוגמת פארק חבלים. ואם אתם רוצים לצאת לחופשה רגועה יותר, ולהשקיע את רוב הזמן בשיזוף- החופים הצלולים מאפשרים לכל הילדים להוציא אנרגיה, בזמן שאתם תעבדו חזק על שעות השינה והשיזוף הטבעי שלכם.

 

תכנון טיול- יעילות היא שם המשחק

תכנון טיול היא משימה מורכבת לכל הדעות. אתם רוצים למצוא את הטיסות הנוחות ביותר, במחיר הזול ביותר. לאתר את המלונות המתאימים לכם, ולשלם עליהם כמה שפחות. ולארגן את המסלול עם כמה שפחות התנגשויות. בתכנון טיול כדאי לעבוד בצורה מסודרת עם ולהגדיר מראש מה התקציב, מה התנאים ואיפה את רוצים לבקר. את תכנון המסלול כדאי לערוך לצד טבלת אקסל מפורטת, בה תתעדו מהם המקומות בהם תבקרו ומתי. אם אתם רוצים לקחת את תכנון הטיול לשלב הבא, אתם יכולים לרכוש את כרטיסי הכניסה לכל אטרקציה מהבית ולהיות בטוחים שלא תפספסו את המקומות הכי שווים.

צוות מרכז טיולים בשבילך מציע ללקוחות החברה תכנון טיול מותאם אישית. החברה תזמין בעבורכם את הטיסה וחדרי המלון ותבנה את המסלול המתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם. אתם מגיעים לשדה התעופה ביום הטיול, עולים על המטוס ומתחילים להנות. לפרטים: 058-4115522

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here