Kids Best | חנות צעצועים
צילום : עופר

 

 

"כאנשי חינוך, גילינו כי חלק גדול מחנויות המשחקים, לא מציגות דווקא את המוצרים המומלצים ביותר או המחנכים ביותר. מצאנו גם שכדי להמליץ על מוצר בעולם הילדים חשוב להסתמך על אוטוריטה חינוכית מובהקת וגם על חוכמת ההורים. מתוך שני אלו, צמח הרעיון לאתר מקיף וראשון מסוגו" מסביר עופר צוקר, מקים ובעלי האתר.

 

לראשונה מוצגת באתר שיטת דירוג חדשה ובנוסף פיצ'ר ייחודי בשם "מחוג העוצמה" אשר יאפשר לגולשים לווסת את משקל המומחים אל מול משקל המלצות הקהל

 

Kidsbest הוקמה מתוך מטרה לשמש כלי בידי ההורים לדעת מי המוצרים הטובים והנכונים ביותר לילדיהם, בכל קטגוריית גיל ולפי סוגי מיומנויות שרוצים לפתח. 

האתר הוקם ע”י עופר צוקר, איש חינוך, ביחד עם צוות של 15 אנשי מקצוע מובילים מתחומי התפתחות הילד.

 

Kids Best | חנות צעצועים
צילום : עופר

לדברי עופר צוקר מקים ובעלי האתר "שיטוט בין אתרי וחנויות המשחקים מגלה כי חלק גדול מהחנויות בתחום אינן מציגות דווקא רק את המוצרים המומלצים או המחנכים ביותר. חנויות ואתרי רשת מובילים מציגים לעיתים מלאי משיקולי גם קד"מ או רווח, ואינם מסתמכים דווקא על אוטוריטה חינוכית, או על חוכמת ההמונים. גם להורים חסר מידע או כלי חיוני למציאת מוצר נכון ומתאים עבור ילדם. לשם כך פותח האתר שלנו שמציג פתרון חדשני ומתקדם אשר אני צופה שיהפוך אותו למוביל שוק בתחום המשחקים, הספרים והצעצועים לילדים בישראל"

 

"האתר משמש כפורטל מקיף ומלא של חוות דעת ודירוגים מצד שני קהלים מרכזים:  מצד אחד ההורים הגולשים, ומצד שני צוות רחב של מומחים" מסביר צוקר.

 

שיטת הדרוג:

כל דירוג מתבצע על ידי סדרה של 4 שאלות אשר נבחרו על ידי המומחים כשאלות המייצגות באופן כולל ומדויק את המדדים החשובים ביותר במתן ציון למוצר בתחום הילדים. מידת הנאת הילד, התרומה להתפתחות הילד, איכות המוצר ומחיר.

הדירוג של ההורים, מצטרף לדירוג של המומחים, המערכת מבצעת חישוב משוקלל בין שני הקהלים ומציגה את הציון הסופי והמזוקק של המוצר. כל זאת תוך הצגת המוצרים המדורגים בציונים הגבוהים ביותר ראשונים, בכל קטגוריה ותת קטגוריה של מוצרים.

צילום : עופר

האתר מציג למעלה מ 1500 מוצרים ביניהם: ספרים, משחקי קופסא, הצגות, ערכות מדע, בנייה והרכבה ומוצרים חינוכיים. בכל קטגוריה מוצגים המוצרים הטובים ביותר והמוצרים המדורגים ביותר. 

 

צוות המומחים שלנו מונה מעל ל 20 מומחים אשר עוסקים בתחום התפתחות הילד בסוגי התמחויות שונות, ואשר מדרגים במקביל להורים את המוצרים השונים.

"בכל המוצרים שמדורגים באתר אנו מתנסים באופן אישי, ולבסוף מציגים בראש כל חיפוש רק את המוצרים הטובים ביותר, אשר זכו לדרוגים הטובים ביותר. המוצרים נבחנים ב- 4 מדדים שונים עד לקבלת הציון המדויק עבורם".

 

המומחים באתר נבחרו מתוך רשימת מקצועות המייצגת את מכלול הידע בכל הקשור להתפתחות הילד: פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, מדריכי הורים, אנשי חינוך, קלינאי תקשורת, תרפיסטים ועוד. כל מומחה באתר הינו בעל ניסיון משמעותי ופרקטי של למעלה מ- 7 שנים ובעל תרומה משמעותית לקהילה בתחומו. המומחים מדרגים מדי חודש מוצרים חדשים ובנוסף הם מציגים, כתבות, עצות ומאמרים בבלוג הכתבות באתר, אשר גם הוא אחד החדשניים בתחום: לראשונה קהילת מומחים המציגה עצות התפתחויות לפי קבוצות גילאים ונושאים.

 

מה הוא מחוג העוצמה?

"האתר מאפשר לראשונה להורים ולגולשים המשתמשים, לווסת בין משקל המומחים למשקל הקהל ובכך להחליט למי הם נותנים יותר משקל. בהתאם לכך גם תוצאות הדירוג והחיפוש מתעדכנות." מסביר עופר. "המשקל יכול לנוע על הסקאלה שבין 0%-100%.  לדוגמא: אם הורה מסוים מבקש לקבל תוצאות חיפוש אשר בו למומחים משקל גבוה יותר ולקהל הגולשים משקל נמוך יותר, הוא יווסת את מחוג העוצמה שמופיע בדף הקטגוריות למשל ל- 75% מומחים ו- 25% קהל. בכך התוצאות וציוני הדירוגים יתעדכנו, והחישוב ייקח בחשבון משקל גבוה יותר ועוצמה גבוהה יותר של 75% לחוות הדעת של המומחים".

 

"Kidsbest נוצרה מתוך האמונה שהילדים הם העתיד שלנו, ומתוך הצורך לספק להורים ולילדים את המוצרים הטובים ביותר ואת העצות הטובות ביותר. הוא נוצר גם מתוך התשוקה והחזון לשיפור התפתחות הילד, ולשיפור זמן האיכות שלכם ההורים יחד איתם" מסביר צוקר ומעודד עוד ועוד הורים להיכנס ולהשתמש באתר "השתמשו בו, הוא ייתן לכם כלים נהדרים. דרגו בו הן אתם ההורים והן אתם המומחים את מאות המוצרים שאתם מכירים, ובכך שתפו את הידע שלכם ועיזרו גם לאחרים לבסס זמן איכות עם ילדיהם".

 

www.kidsbest.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here