צילום יחצ

Dyson ממשיכה לבסס את שליטתה בשוק שואבי האבק בישראל עם חשיפת שואב האבק הקל, והחזק ביותר שלה: V12 slim total clean. הV12- הינה הגרסה הקלה ביותר של הדור החדש של שואבי אבק אלחוטיים, שמביא עימו פיצ'ר חדש וייחודי: לחצן הפעלה ללא צורך בהחזקת ההדק בזמן השאיבה. עם השואב החדש ניתן להחליף ידיים בזמן הניקוי מה שמקל על העבודה.
הV12 בעל מנוע Hyperdymium Dyson
עם מערכת סינון מלאה ומתקדמת הלוכדת ביעילות
%99.99 מחלקיקי האבק עד גודל של 0.3 מיקרון
לניקוי יסודי ללא איבוד עוצמת השאיבה. לשואב יכולת לאתר
חלקיקי אבק מיקרוסקופיים באמצעות טכנולוגיית לייזר
המצויה במברשת פלאפי רכה עם לייזר מובנה, בעלת סיבי ניילון
וסיבי פחמן אנטי סטטיים האוספת בו זמנית לכלוך גדול ואבק
מיקרוסקופי מרצפות ופרקטים ללא שריטות.

בנוסף, ה V12מגיע עם מברשת חובטת ממונעת Anti-Tangle לספות ומזרנים. המברשת, שמתאימה לשיער אדם וחיות כאחד, בעלת טכנולוגיה המונעת את הסתבכות השיער ושואבת אותו ישירות למיכל האיסוף.
השואב כולל מערכת סינון מלאה ומתקדמת. מערכת סינון אטומה לחלוטין הלוכדת ביעילות 99.99% מחלקיקי האבק המיקרוסקופיים ומהאלרגנים עד גודל של 0.3 מיקרונים ופולטת אוויר נקי יותר.
ה 12V נותן את הכוח לנקות בכל מקום ובכל זמן! בעל שלושה מצבי עבודה אופטימאליים ((ECO, AUTO, BOOST למגוון משימות- הוא רב שימושי, לניקוי מהרצפה ועד לתקרה ומה שביניהם. מעניק ניקיון עוצמתי של רצפה, פרקטים,שטיחים, ספות, מזרנים, משטחים שונים ומקומות שקשה להגיע אליהם.
מחיר מומלץ לצרכן2,799 ש"ח. כולל שנתיים שירות ואחריות ע"י ב.נ.ז.כ. סחר יבוא והפצה בע"מ, היבואן הרשמי של dyson בישראל. ניתן להשיג ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות ובאתר האינטרנט: Dyson.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here