5 רמקולים מומלצים לקולנוע ביתי
מקור FREEPIK

מחפשים רמקולים לקולנוע ביתי? לפניכם חמישה רמקולים מבוקשים ומעולים:

  1. 5.1 Monitor Audio MASS – סט של רמקולים לקולנוע ביתי מבית Monitor Audio מסדרת MASS עטורת השבחים והפרסים, עם עיצוב קומפקטי עכשווי ומתוחכם בצבעי שחור או לבן, אמינות גבוהה ועם סאונד מעולה עבור הקרנת סרטים, האזנה למוסיקה ומשחקים. למרות גודלם מדובר ברמקולים עם רמות מרשימות של דיוק ועומק של צליל היקפי ממש כמו באולם קולנוע.
  2. נסט מיני – הדור השני של נסט מיני מבית גוגל יעניק לכם רמקולים חכמים עם עיצוב חדשני וסאונד עשיר עם הרבה באס ועוצמה, לצד מוצר שתוכלו לשלוט בו באמצעות הקול שלכם. כך למשל, על ידי אמירת הי גוגל תתחברו לספוטיפיי או ליו טיוב . כמו כן תוכלו לקבל מידע אודות חדשות היום, מזג האוויר ועוד. רמקולים מתקדמים אלו כוללים גם פונקציות של התראות, טיימר, לוחות זמנים בהשמעה קולית, וזו רק ההתחלה: הרמקולים מתחברים גם למערכת בית חכם ומאפשרים עם פקודה קולית לבצע שלל משימות כמו להפעיל מזגן, להשהות סרט בטלוויזיה, לכבות אורות, לנעול את הבית ועוד. הם מתאימים לתליה על הקיר ולהצבה על מדף או שולחן.
  3. Echo Echo Dot 3nd Generation – דור שלישי של רמקולים חכמים לקולנוע ביתי של מותג הענק אמזון, המגיעים עם עיצוב מרשים ומרופדים בבד יפה ונעים למגע, מספקים סאונד מעולה. רמקולים אלו מתממשקים לכל מכשיר ונגן מדיה והם אפילו מאפשרים לשלוח הודעות טקסט מרחוק ללא צורך בהקלדה או במגע יד. בנוסף תוכלו דרך הרמקולים לדבר עם כל אדם בחדר אחר בבית, ולשמוע כל מוסיקה שתבחרו בכל חלל בבית. 
  4. Apple Apple HomePod – רמקול חכם פורץ דרך מבית אפל, המספק סאונד באיכות גבוהה במיוחד עם באס עמוק וצליל עקבי ועשיר, וכולל את העוזרת הקולית הידועה סירי. כך אתם זוכים בכלי חדיש להפעלת הסאונד בביתכם שלא רק ינעים את זמנכם עם מוסיקה אלא גם יסייע לכם במשימות שונות. כל זאת מבוצע עם פקודה קולית בטון רגיל ללא צורך בהרמת הקול גם אם יש בחדר מוסיקה מתנגנת.
  5. 251® environmental s – רמקולים חיצוניים רבי עוצמה של Bose® עם סאונד מלא וטווח השמעה נרחב, המציגים עמידות בכל תנאי מזג אוויר משפת הים ועד פסגות מושלגות. המבנה הייחודי של רמקולים אלו משמר את איכות הסאונד גם בחוץ עם מזעור של עיוותים וחוויית שמע מושלמת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here