5 מתנות מתאימות לעובדים
קרדיט FREEPIK

בעת תקופת החגים ובעיתות ימי הולדת, חתונות ושאר אירועים משמחים, מעסיקים רבים שואלים את עצמם מה הדרך הטובה ביותר להראות לעובדים שלהם שהם מעריכים אותם. מעסיקים רבים נתקלים בשאלה מה הן המתנות שיוכלו לקלוע ולהעביר את המסר המתוק והמדרבן לעובדים שלהם, מתנות שיסמנו את הערכה לעובדים ויעמדו בתקציב שנגיש לכל מעסיק. ש שיגידו שהרשימה האופציונאלית למתנות עובדים היא אינסופית אך אנו מאמינים וממליצים על בחירת מתנות לעובדים ממגוון של חמשת מתנות הכי מתאימות לעובדים שלכם. בכתבה הבאה אנו מתכוונים להמליץ על המתנות הכי שוות והכי מותאמות בין מעסיקים לעובדים עם מגע חם ואנושי. מגע חם אנושי שניתן להשיג באמצעות מתנה מתוקה שתעלה חיוך ותיאבון על שפתי כל העובדים שלכם. אל תזלזלו בהשפעה של מתנה על המוטיבציה והתפוקה של העובדים שלכם. מתנה מתאימה עבור העובדים שלכם יכולה להיות פעמים רבים תזכורת חמימה שאתם רואים אותם ומעריכים אותם וכך לחזק את הקשר בין העובדים לטובת העסק.

מתנה 1 – מארזי שוקולד

"הדרך לליבם של בני האדם הם דרך הבטן" הוא משפט ישן ומוכר והוא מאוד נכון כשאנחנו מדברים על מתנות מתאימות לעובדים. מארזי שוקולד הינם התשובה הנכונה למתנה מתוקה שתמלא את הבטן ותקציף את החיך עם טעם עשיר ומתקתק של מגוון שוקולדים שונים ממיטב יצרני השוקולד בוטיק. מארזי שוקולד שונים הם מתנה נפלאה שמתאימה כמעט לכל עובד וכל אירוע אפשרי. השוקולדים מגיעים במגוון הכשרים המתאימים לכל אירוע מהכשר פרווה או חלבי. 

מתנה 2 – מגשי פירות

אנו עדיין בקטגוריית המאכלים המתוקים שאף פעם לא מאכזבים, פונים לכיוון יותר ידידותי להיקף המותניים, מגש פירות מעוצב ויוקרתי. מגש פירות הוא פתרון מושלם למעסיקים שמחפשים מתנות לעובדים שיהיו שימושיות, טעימות וגם בריאות. מלוות בגישה בריאותית מגשי פירות הינם מתנה טעימה ומזינה, עשירה באינספור ויטמינים חיוניים למערכת החיסון שלנו ולבריאותנו הכללית. אין דרך טובה יותר להראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מבריאותם, באמצעות מתנה טעימה ומזינה.

מתנה 3 – תווי קנייה לחנויות מובחרות

תווי קנייה הם שוברי קנייה השווים לערך כספי בהם ניתן לעשות שימוש בחנויות מסוימות, רצוי בחנויות בגדי יוקרה ושאר אביזרי ביגוד. תווי קנייה פופולאריים נוספים ניתנים לרשתות המזון השונות, אך אין כמו לקבל מתנה מהמעסיק בדמות שובר קנייה בחנות יוקרתית. לאחרונה עולים בפופולאריות תווי קנייה לחבילות נטפליקס ופעילויות ספורטיביות.

מתנה 4 – כרטיס לספא

אין כמו כרטיס לספא בשביל להראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם. ביקור בספא מרגיע ובריא שיגרום לעובדים שלכם להרגיש מוערכים ולנופף מול חבריהם ובני הזוג שלהם בפעילות המהנה והמרגיע.  יש לקחת בחשבון שמתנה כזאת לא תתאים לכל עובד ויש לחשוב היטב לפני שבוחרים בכרטיס כניסה לספא, שהיא פעילות שלא מתאימה למשל לנשים בהיריון או לאנשים עם בעיות בלחץ דם נמוך.

מתנה 5 – תיק טיולים

זה אולי נשמע בנאלי אבל אין כמו תיק טיולים שימושי שמתאים אולי לעובדים יותר צעירים אך גם יכול לשמש את העובדים הצעירים בנשמתם, בדמות מתנה פונקציונאלית וייחודית. 

לסיכום

אין יותר מה לערער, כשזה מגיע למתנות מתאימות לעובדים אין כמו מארזי שוקולד ומגשי פירות מדליקים, שיעלו חיוך על כל עובד ויוכלו גם לקלוע באופן הרחב ביותר, הרי מי לא אוהב שוקולד ומי שלא יכול בוודאי יוכל ליהנות או לפחות להעריך מגש פירות מעוצב ויוקרתי שניתן לחלוק עם בני המשפחה וחברים. כאלו שיידעו להעביר את המסר שאנחנו לא רק קולגות, אנחנו משפחה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here