5 מוצרים שיעזרו לכם להבריק את הבית
קרדיט pixabay

נכון שלא כולנו חולי ניקיון, אך כן כולנו אוהבים להתעורר בבית שאינו רק נראה נקי אלא אכן נקי, וזאת כי כאשר הסביבה המידית מסודרת וראויה, סך ההרגשה הכללית יותר נינוחה, אך כיוון שלנקות בית אינה משימה קלה (או יותר נכן אינה משימה מהירה), תמיד מומלץ להכיר טיפים מסייעים, או יותר נכון מספר כלים שעושים עבורנו את רוב העבודה (ואף טוב יותר מאתנו). אי לכך אם גם אתם מבקשים לאפס את הבית מבחינת ציוד בתחום הניקוי, ישנם חמישה מוצרים שמוטב לשקול להכניס לרשימה:

 

  • שואבי אבק אלחוטיים

 

ראשית נתחיל עם אחת הקטגוריות היותר חמות ורלוונטיות בישראל – שואב אבק אלחוטי, כי עם כל הכבוד למדינה הקטנה והיפה שלנו, אנו לא גרים ביער ולא נהנים מגשם בכול עונות השנה, ועל כן האבק הוא בן בית מוכר שתמיד קופץ לביקור. מסקנה? כל בית בישראל צריך שואב אבק, ופה נציין לטובה את הקטגוריה של שואבי אבק מבית JIMMY. מדוע? ובכן התחרות בתחום באמת מאוד גדולה, אך דווקא קבוצה זו שאינה משתייכת למותגי העל מציעה מענה ראוי ואיכותי, לצד הוצאה כספית מאוד הגיונית. כך למשל שואב אבק Jimmy JV51 מציע חיי סוללה ארוכים, מחיר סביר בהחלט, ביצועים טובים ותפעול מאוד נוח.

 

  • מדיח כלים

 

כיום ברוב הבתים נמצא מדיח כלים, כולל בתים שכוללים מטבחים קטנים, פשוט כי אנשים למדו להעריך את הנוחות הרבה שכלי זה מציע, את הזמן הרב שהוא חוסך ואת העובדה שהוא מונע לקנות מערכת כלים כפולה, רק כי הכלים הרצויים מצויים בערמה המלוכלכת שבכיור. כמו כן, מדיח כלים אינו רק מסייע לשמור על ניקיון המטבח באופן שוטף, אלא בין היתר הוא גם חוסך מים ומכאן שגם כסף, משמע אם עומדים לעצב מטבח, זכרו שניתן להתלבט לגבי תוספת של אי או לגבי תוספת של מקרר יינות, אך בכול הנוגע למדיח כלים אל תעצרו להתלבט, אלא רק איזה סוג עדיף – הן מבחינת איכות והן מבחינת אופי סידור התכולה. 

 

  • דלי הפלא

 

כמה ניתן לשכלל דלי אתם שואלים? ובכן נראה שטרם הכרתם את דלי הפלא! במה מדובר? בכלי שכולל מנגנון סחיטה, כך שכבר אין צורך להתכופף ואין צורך לאחוז במומחיות את הסמרטוט בין שתי הידיים ולסחוט לצד השקעת כוח, אלא פשוט נעזרים בתא הייעודי. באמצעות דחיפה קטנה הסמרטוט נסחט היטב, סמרטוט שבעצמו עשוי מסיבים ייחודיים (עשוי ממיקרופייבר) ועל כן הוא מנקה באופן אידאלי מגוון נרחב של משטחים.  

 

  • מכונת שטיפה מבוססת לחץ מים

 

לחץ מים גבוה נמצא כאידאלי עבור טיפול במגוון משטחים וכתמים – כתמי שמן, אוכל, אבק וכתמי עובש. אי לכך טוב להכיר שאפשרי לרכוש מוט ארוך שמתחבר למכונה ייעודית, כזו שמסייעת להוביל את הזרם ללחץ חזק ואף לטמפרטורה יחסית גבוהה. מכאן שגם ניתן להוריד ביעילות כתמים עקשניים וגם להגיע לפינות וגבהים שקשה להגיע אליהם באמצעות אמצעים אחרים, וזאת כי הזרם יודע להגיע לכל פינה רצויה בקלות יתרה. כמו כן, מכונה זו אידאלית עבור צרכים פנימיים וחיצוניים, קרי אזור הגינה, החנייה והפרגולה.

 

  • שואב אבק רובוטי

 

נכון שכבר ציינו שואב אבק אלחוטי, אך גם ראוי לציין חלופה נוספת מאותה קטגוריה: "שואב אבק רובוטי". מדוע? כי לצד העובדה ששניהם מבצעים בערך את אותה פעולה, גם ניתן למצוא שכל אופציה מחזיקה ביתרון מעט שונה. כך למשל באמצעות שואב אבק אלחוטי זוכים לנקות גם את הספות ואת פנים המכוניות, ובאמצעות שואב אבק רובוטי ניתן לנקות רק את הרצפה, אך מצד שני אין צורך לפנות זמן, פשוט כי מאפשרים לרובוט לנוע ברחבי הבית ולנקות בכל פינה ופינה. 

  • רכישה נעימה

עתה יש לבחון מה רצוי, מה חסר, אילו פריטים יסייעו לכם לנקות בקלות, ואיזה מותג מוביל בכל קטגוריה, כאשר מראש נציין שככול שהמוצר יותר יקר, כך שווה להוציא עליו מעט יותר ולהשיג תוצאה הרבה יותר איכותית לצד אחריות יותר היקפית. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here