5 טיפים לתכנון נופש חסכוני ביוון

בשנים האחרונות, יוון והאיים הסובבים אותה, הפכו לאחד מיעדי החופשה הפופלריים ביותר על הישראלים. מדובר ביעד קרוב, עם תרבות ים תיכונית עשירה שמציעה לתייר הישראלי את חופשת הקיץ המושלמת בעיצומה של השגרה החמה בארץ. אבל רק בגלל שמדובר בחופשת הקיץ האידיאלית, לא אומר שעליכם לשבור חסכונות כדי ליהנות כמו שצריך. אז הנה חמישה טיפים לתכנון נופש חסכוני ביוון.

 1. מציאת הדיל הנכון

  חופשה חסכונית – מתחילה מהדיל הנכון. והדיל הנכון, נמצא אי שם ברחבי האינטרנט. בין אתם מחפשים טיסות זולות למיקונוס או דיל הכל כלול לכרתים, כשזה נוגע למציאת הדיל הנכון – כדאי להתאזר בסבלנות, ולערוך מחקר מעט מעמיק יותר מבדרך כלל. אל תהססו להשוות מחירים, לשנות תאריכים (עד כמה שאפשר), ואפילו לפצל את הטיסה הלוך ואת הטיסה חזור כדאי שתוכלו להיות בטוחים שבאמת הצלחתם למצוא את הדיל המשתלם ביותר בין אם הוא כולל הכל כולל הכל בכרתים, או רק טיסות זולות.

 2. מציאות בית המלון

  כשזה נוגע לסגירת בית המלון הטוב ביותר, השאלה היא לא מהו המלון הזול ביותר שתוכלו לשהות בו, אלא מהו המלון המשתלם ביותר שתוכלו לשהות בו. איזה מלון מהמלונות שאתם בוחנים, מציע לכם הכי הרבה אופציות ותוספות – תמורת הכסף שלכם. בנוסף, אל תשכחו לבדוק גם בקורות, כי מלון גרוע, יכול להשפיע על כל החופשה שלכם.

 1. הכינו תקציב לכל אחד מימי החופשה

  נכון, זה נשמע כמעט מופרך להכין תקציב לחופשת קיץ. אבל כמו שלא התפשרתם על טיסות זולות למיקונוס, למה שתתפשרו על הכסף שלכם במהלך החופשה? כי במיוחד בחופשות קיץ שכאלה, קל להתפזר ולבזבז מבלי לחשוב ואחר כך לגלות שבזבזתם יותר ממה שצריך וניתן. הגדרת תקציב לכל אחד מימי החופשה תתן לכם טווח מסויים שממנו תוכלו לבצע מעקב יותר טוב על כמות הכסף שהוצאתם במהלך החופשה.

 1. סגרו אטרקציות מראש

  בין אם זה אופנוע ים או רחפן, בשורה התחתונה, הכל ייעלה לכם הרבה, הרבה יותר כסף על המקום. אם יש לכם את האפשרות לסגור אטרקציות שונות מראש, בין אם זה לפני הטיסה או אפילו דרך המלון (שם לפעמים ישנן הנחות מסויימות) – אל תהססו לעשות זאת.

 1. המנעו ממלכודות תיירים

  בין אם מדובר במסעדה על הטיילת או בבית קפה במרכז העיר – תמיד טוב לדעת שמדובר במקומות הומי תיירים, והמחיר בהתאם. הליכה קצרה אל מחוץ למרכזי התיירות העיקריים, בהחלט תעזור לכם למצוא מקומות שיטיבו עם הכיס.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here