3 סיבות למה נעליים לנשים חייבות להיות נוחות
מקור freepik

לפעמים זה נדמה כאילו נעליים לנשים נועדו כדי שלא יהיה לכן נוח… נשים יודעות להבדיל מתי לאישה נוח עם מה שהיא לובשת ומתי היא סובלת. נעליים לנשים לא חייבות להיות כל כך מסורבלות, מותר לבחור בנעליים שיהיו נוחות ואפילו תראו יותר טוב מבדרך כלל!

3 סיבות לכך שאתן חייבות נעליים נוחות

יש סטיגמה רווחת בכל הקשור למוצרי הנעלה, נעליים לנשים חייבות להיות עם עקב גבוה, צמודות, לוחצות ולא נוחות, כל זה כדי ללכת עם מותג אופנתי – זאת הדעה הרווחת. האם אפשר אחרת? הנה 3 סיבות לכך שאתן חייבות לבחור בנעליים נוחות (ספוילר – הן גם יכולות להיות אופנתיות):

ריכוז – למה בחרתן את הנעליים שלכן אם הן לא נוחות לכן? בין אם אתן נמצאות באירוע משפחתי או במשרד בעבודה, נעליים לא נוחות יגרמו לכם לחשוב רק על כמה לא נוח לכן, ולא להתרכז בדברים החשובים באמת. אתן לא רוצות להיות במצב בו אתן נמצאות בפגישה ורואים עליכן כמה לא נוח לכן, כל אישה יודעת להבחין בכך.

בריאות – אם נסתכל על הפן הבריאותי, יש הבדל משמעותי בין נעליים נוחות ונעליים שאינן נוחות. נעליים לא נוחות יכולות לגרום לקיצור הרקמות הטבעיות של הגוף, ולאחר זמן מה לגרום לפגיעה בגמישות המפרקים בברך והירך. אין זה אומר שאסור לנעול נעלי עקב, פשוט צריך לבחור את נעלי העקב הנכונות.

אופנה – בשנים האחרונות מרבית יצרניות ההנעלה נתנו דגש על חשיבות הנוחות בנעליים. האופנה משתנה מעת לעת וכרגע נעליים לנשים הן גם אופנתיות אך גם מאוד נוחות. בין אם מדובר על נעלי עקב או סנדלים, כל נעל היום מדגישה תחילה את הקו הבריאותי שלה, למה היא הכי נוחה, ולאחר מכן מדברת על המותג עצמו, הנראות שלו ולמה הוא הכי אופנתי. אז מה אכפת לכן להיות גם חלק מהטרנד העולמי וגם להרגיש בנוח לאורך כל שעות היום?

נעליים לנשים – איך משלבים נוחות עם אופנה?

כל אישה יודעת לבחור את הלבוש המתאים לנעלי עקב, אך כאשר מדובר על סנדלים או נעלי ספורט איך נדע להתאים את הלבוש כראוי? נעליים לנשים כן יכולות להיות נוחות, אבל גם כאשר אתן בוחרות בנעלי ספורט או סנדלים, עליכן לבחון את המוצר עוד בחנות. לכל סוג נעל יש את ההתאמה המדויקת לו מבחינת שאר הלבוש. לכן יש סטייל מסוים, נסו להתאים את הסטייל שלכן אל הנעל ולא הפוך.

נעליים לנשים יכולות להפוך את היום שלכן לסיוט… האופנה לעיתים חשובה לנו יותר מאשר הבריאות שלנו, ובדיוק בשביל זה יש היום נעליים לנשים שהן גם אופנתיות וגם נוחות. לדעתנו, הדגש חייב להיות על נוחות גם מבחינה בריאותית וגם מהמצוקה הנפשית שיכולה להיווצר מנעילת נעליים לנשים לאורך זמן שאינן נוחות ואין מנוס מלהישאר אותן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here