תנור חימום לאמבטיה - הדבר הכי נחוץ בחדר האמבטיה שלכם בחורף
קרדיט לתמונה: shutterstock

בעבר קצב החיים היה הרבה יותר רגוע ושלו. אנשים מצאו זמן לבלות באמבטיות קצף ארוכות ומרגיעות. למי יש היום זמן למותרות מהסוג הזה? אנחנו מסיימים את היום התזזיתי שלנו וממהרים למקלחת זריזה בלי לעשות מזה יותר מידי עסק.

עם הילדים הסיפור הוא שונה. הם עדיין לא נסחפו לטרנס הזה והם דווקא נהנים מאוד להשתכשך במי האמבט החמימים והנעימים.

כאשר מגיע החורף הקר, זה מתחיל להיות קשה.

למי יש חשק להיכנס לחדר האמבטיה הקר? אז אנחנו המבוגרים עושים את זה מתוך הכרח אך לגמרי לא בהנאה ובחשק. הילדים לעומת זאת, מתקשים מאוד לצאת מהביגוד המחמם לחדר הקר והלא ממש מזמין.

אם רק תתקינו תנור חימום איכותי ויעיל, התמונה תשתנה לחלוטין. חדר האמבטיה יהפוך להיות חמים, נעים ומזמין.

אז איך בוחרים את תנור החימום לאמבטיה?

תנור חימום לאמבטיה זה לגמרי לא מוצר חדש אך הוא בהחלט מתחדש ומשתדרג עם הזמן. אם בעבר ידענו כי בכדי לחמם את חדר האמבטיה אנחנו צריכים להדליק את החימום עשרים דקות מראש ולבזבז חשמל יקר, או לחילופין להישרף ולהתייבש מקרני החום שמפיקים תנורי החימום עם גופי החימום הלוהטים, הרי שהיום הסיפור הוא הרבה יותר עדין ונעים.

היום ישנן טכנולוגיות מתקדמות המתאימות הרבה יותר לדרישות הצרכן. לא תנורים אגרסיביים מידי ולא מפזרי חום שצריך להתחנן אליהם למעט אוויר חם. היום יש תנורי חימום יעילים ושקטים שגם משדרגים את חדר האמבטיה מהבחינה העיצובית.

חוויה מהנה ומרגיעה

קיימת כיום המלצה דווקא על תנורי אינפרא אדום, למרות שעדיין יש גם את התנורים מהסוגים העתיקים כאשר אלו גם כן משודרגים ומשוכללים פי כמה וכמה.

אנחנו פוגשים היום את התנורים המעוצבים שמשלימים את עיצוב חדר הרחצה והופכים אותו למקום הרבה יותר נעים ונאה לעין מעבר לחימום הנוח והיעיל שלהם.

שווה בהחלט לבחון את האפשרויות השונות ולהתאים את התנור לחלל גם מהבחינה הזו של העיצוב הכללי שכבר קיים שם.

בטיחות – מעל הכול

אז נכון שחשוב לנו חימום יעיל, חשוב לנו גם לחסוך בחשמל וחשוב לנו עד מאוד לעצב היטב את חלל חדר האמבטיה. אך מעל הכול חשוב לזכור. חשמל בקרבת מים עלול להסתיים ממש לא טוב.

אסונות רבים כבר נגרמו בעקבות מגע של חשמל עם מים.

על כן, לפני הכול חובה לתת את הדעת על כך ולבחור תנור חימום שמוגן מפני מים. מעבר לכך יש לוודא כי יש לכם מקום מתאים להעמיד או לתלות את תנור החימום בחדר האמבטיה. אם תנור החימום לא יקבל מקום בטוח מספיק, יהיה קשה מאוד לשמור עליו מפני מגע ורטיבות.

עם תנור חימום עדכני, סוף היום שלכם יהיה הרבה יותר רגוע ומהנה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here