שרשראות לגבר - כי זה הכי אופנתי

לא תמצאו היום איזה גבר שלא הולך עם איזה תכשיט וזקן. זה הלוק הכי אופנתי היום. הוא מחזיר אותנו לכל מיני אופנות של גברים מכל מיני תקופות. אם תסתכלו בסרטים תקופתיים, תוכלו לגלות שהמתיישבים של אמריקה נראו בדיוק כמו שנראים היום כל הגברים ששמים לב ללוק שלהם.  טבעות, שרשראות לגבר, צמיד חובה, וגם כמובן אותו מקל וכובע שגם הוא יחזור.

בארץ היה תמיד מקובל לראות גברים ישראלים שגדלו במדינות מוסלמיות, שהביאו אתם את התרבות של ענידת טבעת גברית גדולה מזהב ותמיד עם איזו אבן. בשנות השבעים הישראלים הוסיפו לזה את שרשרת הגורמט או את צמיד הגורמט, והם היו המגונדרים לצד הטיפוס הארץ ישראלי שהלך עם סנדלים תנכיו"ת והמשיך ללכת עם חאקי הרבה אחרי שהיה בצבא. היום אנחנו מדברים על תקופה שהשיר שלה מבחינת לוק גברי זה תכשיטים לגבר.

איזה תכשיטים יש לגברים?

לגברים יש היום תיבת תכשיטים שלא הייתה מביישת אף אחד. והיא גם לא יותר קטנה או פחות שעירה מתיבות תכשיטים של נשים. המין הגברי הולך היום על תכשיטים עד הסוף ולא מוותר גם על שרשראות לגבר בשלל עיצובים שמגיעות בדרך כלל בשילוב של עור ואלמנט מכסף. רוב האלמנטים הם בנוסח גברי כמו מזוזה, מגן דוד, זנב של לוויתן, לאמור שהגברים הם לוויתנים גדולים והנשים דגי זהב נאות…

ויש גם שרשראות עם חריטה, בזהב וכסף וגולדפילד ומשום שהעיצובים באמת מפקידים על ניסוח גברי לאלמנטים של השרשרת הם באמת מתאימים לגברים שאוהבים לטפח את עצמם ולהיראות טוב.

שרשראות עם חריטה של אהבה

חלקן של שרשראות לגבר מציעות שרשראות עם אלמנט עגול או ארוך ועליו חריטה מסוימת. זה יכול להיות שמו של בעל השרשרת, שמה של אהובתו, שם של הסרט שהוא הכי אוהב או משפט מנצח שהוא רוצה ללכת אתו, ממש קרוב ללב.

שרשראות עם חריטה הוא טרנד גדול מאוד והוא גם לא חדש. מאז ומתמיד ואפילו בתקופת הרומאים היו טבעות עם חריטה במיוחד לאנשי האצולה ולמצביאים הגדולים. כיום ניתן לרכוש תכשיטים מחנויות תכשיטים באינטרנט( למעבר לאחת כזו לחץ כאן), זוהי הדרך הנוחה והטובה ביותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here