שמים סוף לנזקי העור

הידעתם שהעור שלנו יכול לספר לנו דברים שלא ידענו לגבי בריאותנו? עור שאינו חיוני ובריא למראה יכול להעיד על כך שחסרים לנו כמה מינרלים וויטמינים חיוניים בגוף כמו ויטמין E המשפיע על בריאות ומראה העור. גם חוסר בשעות שינה יכול לגרום לעור שלנו להיראות עייף, נפול וחסר חיים.

עורנו מושפע גם ממזג האוויר

חוץ מחוסרים הנובעים מתזונה ושינה ישנם גורמים נוספים המשפיעים לרעה על העור שלנו, כמו נזקי מזג האוויר. כאשר מגיעה תקופת הסתיו והחורף ניתן להרגיש כיצד העור שלנו מתחיל להיות יבש וחסר ברק וזאת בגלל ירידת הטמפרטורות והרוחות שגורמות לו להתייבש ולהתקלף יותר. גם בעונת הקיץ כאשר הימים חמים יותר ישנם נזקים הנגרמים לעור שלנו, כמו זיעה ואבק המצטברים על עורנו ומכבידים עליו וכך יוצרים חסימת נקבוביות והופעת פצעונים.

מוצרי טיפוח טיפוליים – יש דבר כזה?

באמצעות שימוש במוצרי טיפוח טיפוליים ניתן להילחם בנזקים השונים הנגרמים לעור שלנו. קיימים מוצרי טיפוח שונים המסייעים לשקם ולהבריא את העור במקומות שונים בגוף. ישנם תכשירים ייעודיים המטפחים ושומרים על עור הפנים שהוא אחד מהאזורים הבעייתיים והמורכבים ביותר. תכשירים שונים עוזרים גם לטיפוח של עור הגוף כמו ידיים וכפות רגליים. ניתן למצוא גם תכשירים מיוחדים העוזרים לשמור על העור העדין והדק אשר נמצא מתחת לעיניים. בשורה התחתונה, יש דבר כזה מוצרי טיפוח טיפוליים והם חיוניים ביותר לצורך שמירה על עור הפנים והגוף שלכם.

מדוע חשוב לשמור על שגרת טיפוח יומיומית

כדי לשמר את הגוף ולמנוע נזקים עתידיים לעור, מומלץ וכדאי לשמור על שגרת טיפוח יומיומית של עור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט. מכיוון שנזקי העור הינם מידיים ומסוגלים להתרחש בכל זמן בגלל גורמים שונים כמו גיל, מזג אוויר, תזונה ושינה- חשוב ביותר להקפיד על הזנה קבועה של קרמים מיוחדים לעור הפנים והגוף כדי להגן עליו מהנזקים השונים.

נוסף על הזנת העור מומלץ להקפיד על ניקוי ושטיפה של עור הפנים במיוחד לפחות פעמיים ביום, כך שהלכלוך והזיעה שהצטברה עליו במהלך היום תתנקה וגם תעניק הרגשה מרעננת.

אם אתם מחפשים קוסמטיקאית בחיפה אתם מוזמנים ליצור קשר עם בוטיק לאסתטיקה מתקדמת – Be Beautiful

טלפון לקביעת תור והזמנות: 052-307-3042

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here