שלטי לד
קרדיט: fastsigns.co.il

כמו שנאמר, "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני." פתגם זה נשאר נכון במיוחד לעסקים ולשילוט שלהם; מה שלקוח רואה כשהוא רואה לראשונה שלטי לד יקבע את הנכונות שלו להישאר כלקוח קבוע, או שזו תהיה הזדמנות עסקית שהוחמצה.

אבל השילוט שלכם יכול לעשות הרבה יותר עבור העסק שלך מאשר רק למשוך לקוחות. בחברת א.ש. שילוט מהיר אנחנו מתמחים בפתרונות ייצור ועיצוב שלטי לד ופנים שימשכו לקוחות לבית העסק שלכם.

דרך קלה להבליט את השלטים שלך היא להשתמש בנורות LED כדי להאיר אותם. נורות LED תופסות עוצמה הרבה יותר משמעותית מבחינת בהירות בהשוואה לתאורת פלורסנט וניאון. עם יותר לומן לוואט, נוריות LED מספקות תאורה בהירה, ברורה וחיה הנראית למרחוק באופן משמעותי יותר מאשר תאורת פלורסנט וניאון.

כאשר אתה משדרג את השילוט שלכם עם שלטי לד, אתם יכולים להשיג בקלות את תשומת הלב של הלקוחות, ולגרום להם יותר ללמוד יותר על העסק שלך.

נוריות LED חסכוניות בעלות ובאנרגיה

זה נכון; תאורת LED יקרה יותר מלפנים מנורות ליבון, פלורסנט וניאון, אך העלות הקדמית אינה מציירת את כל התמונה. התמונה כולה מצוירת באמת על ידי בחינת עלויות מראש, עלויות תחזוקה, עלויות תיקון ועלות השימוש לאורך זמן.

בחינת כל הגורמים הללו עוזרת לקבוע את ההחזר על ההשקעה (ROI) ואת עלות הבעלות הכוללת (TCO). כאשר צוללים עמוק יותר לתוך העלות האמיתית של שלטי לד, מבינים שהם צורכים עד 80 אחוז פחות אנרגיה ממקורות האור שהוזכרו קודם לכן, מה שיכול להשוות לאלפי שקלים שנחסכים מדי שנה בהספק מופחת.

בשורה התחתונה, שילוט יעיל מזמינים רק אצל המומחים בתחום

א.ש. שילוט מהיר היא חברת שלטי לד המובילה בתעשייה לענף הסיטונאי. אם אתם מוכנים לשדרג את השילוט המואר של העסק שלכם, אנחנו מוכנים לספק לך את המוצר הטוב ביותר האפשרי והעמיד לאורך זמן.

אנו מציעים הדרכה לגבי שלט לד המתאים ביותר עבור החברה שלכם ומציגים בפניכם אינספור דרכים להתאים אותו. צרו איתנו קשר עוד היום כדי להבין עוד על שדרוג השילוט המואר של העסק שלך!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here