שיווק באמצעות הודעות SMS – יתרון לכל עסק
קרדיט freepik

הנה פרט מידע שאולי יפתיע גם את בעלי העסקים המוצלחים ביותר; למעלה מ-20% מהמנויים המקבלים הודעות סמס עסקיות, מקליקים על הלינק שלרוב מצורף להודעות הללו? אין ספק שמדובר במספרים מפתיעים, שכל עסק חייב לנכס לטובתו. כדי לעשות זאת, אנו מזמינים אתכם להכיר את יוניסל- מערכת ה SMS לעסקים המשתלמת בישראל המאפשרת לשלוח הודעה אחת למספר רב של מנויים, ליצור קבוצות על פי פרמטרים שונים, ועוד.

מהם היתרונות של יוניסל – מערכת ה SMS לעסקים המשתלמת בישראל

אין ספק שרק מהשם שלה, יוניסל- מערכת ה SMS לעסקים המשתלמת בישראל נשמעת מעולה, אבל האם אתם יודעים מה זה באמת אומר? מדובר במערכת מתקדמת המאפשרת לדוור הודעות SMS מהעסק, למכשירים הניידים של הלקוחות שלו ולרשימות תפוצה נוספות. חשוב לציין ששליחת ההודעות הללו יכולה להתבצע רק לאחר שהמנוי אכן אישר לבית העסק שהוא מוכן לקבל ממנו דיוורים, שאם לא כן, הרי שהעסק עובר על חוק הספאם בישראל.

אם כן, כעת לאחר שהבהרנו את הנושא, אפשר לדבר על היתרונות הנפלאים של מערכת דיוור SMS לעסקים:

  • העברת מידע באופן קבוע מהעסק ללקוחות.
  • טיפוח רציף של הקשר בין העסק ללקוחות.
  • ישנה אופציה לשליחת הודעות SMS המבוססות מיקום, כך שכשלקוחות נמצאים במרחק גיאוגרפי קצר (על פי קביעת העסק כמובן), יקבלו הודעה על מבצע מיוחד או הטבה שתגרום להם לרצות להגיע למקום.
  • באמצעות סמסים ניתן לבצע העברת מסמכים, טפסים, לדרוש משובים ושאלונים בקלי קלות מבלי שהלקוחות יצטרכו להתאמץ עם אימיילים, טפסים באתר שלעתים לא נראים הכי טוב על מסך המכשיר הנייד, ועוד.
  • מלבד תקשורת עם הלקוחות, המערכת המתקדמת מציעה גם פתרונות ניהול בכל הקשור לנושא; מדידת אפקטיביות שליחת הודעות בשעות מסוימות, ניהול רשימות תפוצה, סינון של מספרים שגויים או מספרים כפולים ועוד רבים ונפלאים. בנוסף, ניתן לייצא דוחות סטטיסטיים המאפשרים ללמוד על הלקוחות וההתנהגויות שלהם, ולפעול בהתאם.
  • יתרון נפלא נוסף הוא האפשרות לתקשר עם כל לקוח באופן אישי. למשל, אם ברשותכם מועדון לקוחות, תוכלו להציע הטבת יום הולדת המדוורת אישית לכל לקוח בתאריך שלו. אין כמו יחס אישי בכדי להראות ללקוחות שלנו שאנחנו כאן כדי להעניק להם את הטוב ביותר, ולהזכיר להם שאנחנו חושבים עליהם.
  • יוניסל- מערכת ה SMS לעסקים המשתלמת בישראל מאפשרת ליצור תנאים לשליחת הודעות. למשל, אם לקוח קיבל הודעה בשלושת הימים האחרונים, אין לשלוח לו הודעה נוספת בשבוע הקרוב, וכו\'.

דרך נוספת לשמור על הלקוחות שלנו

יוניסל- מערכת ה SMS לעסקים המשתלמת בישראל מאפשרת בסופו של דבר להשיג את המטרה לשמה הוקם העסק שלך; להתפתח. כדי לעשות זאת, עליך לשמור על תקשורת יעילה, חיובית וחיונית עם הלקוחות הנאמנים שלך. מלבד אימיילים ומבצעים שמפורסמים בכל פלטפורמה, סמסים הם דרך נפלאה להעמיק אפילו יותר את הקשר, אם רק עושים זאת נכון. נו, אז שנתחיל?

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here