שולחן יום הולדת מעוצב - טיפים לשדרוג

שולחן יום הולדת מעוצב הוא בדרך כלל מרכז המסיבה ומשקף בצורה מרוכזת את נושא המסיבה והסגנון כפי שהוא מתבטא בכיבוד, בעוגה ובקישוטים – כשכמובן בקישוטים אנחנו כוללים את הכיבוד והעוגה עצמה.

כשבאים לעצב שולחן יום הולדת בפעם הראשונה, או כשרוצים לשדרג את התוצאה שאתם רואים בדרך כלל מהמאמצים שהשקעתם, כדאי לאתגר את עצמכם ולוודא שלא דילגתם על אף שלב בתכנון ובביצוע – אולי הטאץ' האחרון כדי להגיע לשולחן יום הולדת מעוצב קוצר התפעלות ומחמאות הוא במרחק נגיעה – הנה כמה נקודות שרצינו להציע כדי לוודא שאף פרט לא נשאר מחוץ לתמונה:

טיפים לתכנון ושדרוג שולחן יום הולדת מעוצב:

בחירת נושא

בבחירת נושא הכוונה לרעיון המוביל של המסיבה כולה. הרעיון הכללי ישפיע על ההפעלות, הקישוטים, סוג וסגנון הכיבוד, המוזיקה ואם תחליטו גם על התלבושות של המשתתפים, וכמובן שאפשר לשלב את הנושא בעיצוב של ההזמנה למסיבה – למי שבאמת רוצה להשקיע. הרעיון "עוטף" את המסיבה ומוציא אותה מקטגוריית מסיבות יום ההולדת הגנריות וחסרות האופי, ולאלה שנוטים להתפזר הרעיון הכללי יכול לפקס ולצמצם את האפשרויות כך שידייקו לנושא הכללי. נושא לא חייב להיות "יום הולדת פיות" או יום הולדת בוב הבנאי", הוא יכול להיות גם צבע, כמו ורוד או לבן, או יום הולדת בנושא מקסיקו, כשהפרשנות יכולה להשתנות בהתאם לדגש שתחליטו לתת למסיבה.

בחירת ממתקים וקישוט העוגה

בהתאם לנושא שבחרתם, זה הזמן לתכנן איזה ממתקים תגישו ואיך תקשטו את העוגה או קאפקייקס (או גם וגם) שיוגשו לאורחים. קיים היום מגוון ממתקים עצום בשפע עטיפות וצבעים כך שתוכלו בוודאות למצוא ממתקים במראה ונושא שתואם את המסיבה שלכם. סוכריות גומי מיוצרות במגוון רחב של צורות וצבעים והגשה שלהן בכלים שקופים יכולה להוסיף לעיצוב שולחן שופע, צבעוני ושמח. קיימים גם שוקולדים באריזות צבעוניות שיכולים להשלים כל צבעוניות ונושא שתבחרו. קישוט עוגות וקאפקייקס הוא עולם בפני עצמו וכאן אפשר להתפרע עם הדמיון ולהגשים כל חלום ותוכנית עם מספיק השקעה וכוונה מצידכם, רק כדאי לתכנן איך אתם רוצים שהעוגה תיראה מראש ולגזור תכנית פעולה מסוגרת – אחרי הכל העוגה היא הכוכבת של המסיבה, אז כדאי לתכנן כדי לוודא שהתוצאה תצא מדהימה

קישוטים תואמים

אחרי שחשבנו על נושא ותיכננו איזה ממתקים להגיש ואיך תיראה בעוגה, הגיע הזמן לתכנן את הקישוטים – הם יעצימו את החוויה החזותית ויוסיפו לאפקט ה"וואו", והחדשות הטובות הן שתוכלו לעשות את כל זה אם תחליטו גם בעזרת נייר צבעוני, מספריים ודבק בלבד! הרשת מלאה בהדרכות לקיפול, גזירה והרכבה של קישוטים למסיבות – אומנם דרושה השקעה של תכנון ועבודה כדי להגיע לתוצאות מרשימות אבל זה לגמרי אפשרי. לאלה מכם שקצרים בזמן וישמחו לראות מראש איך יראה התוצר הסופי, קיימות חנויות שמתמחות בקישוטים לימי הולדת, כמו hiphip.co.il למשל, ששם תוכלו למצוא קישוטים מוכנים מרהיבים שכל מה שתצטרכו לעשות הוא להחליט על מיקום, לתלות ולקצור מחמאות! הבחירה בידכם.

לסיכום

השולחן שתציבו במרכז מסיבת יום ההולדת אחראי על הרושם שהמסיבה תשאיר על האורחים, על האווירה והעברת הרעיון שבחרתם ובכך יש לו יכולת להרים את האווירה ולשמח את האורחים. אם תתכננו אותו נכון תוכלו להרים את המסיבה ולדאוג שאורחים יזכרו את האירוע לעוד הרבה זמן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here