צילום יחצ

רשת cook and bake, רשת הmulti brand המובילה בתחום האירוח, הבישול והאפייה מציעה מגוון רחב של מותגי-על בתחום האירוח, בישול ואפייה, חוגגת את ט"ו באב עם מבצעים אטרקטיביים על סדרת אביזרים וגאדג'טים למטבח ולבית מבית סילקומארט לאפיה מתוקה במיוחד.

חברת סיליקומארט האיטלקית הינה המותג המוביל בעולם בתחום תבניות הסיליקון לאפייה. החברה מייצרת 100% סיליקון בטכנולוגיית ליקוויד. לחברה מעל 200 דגמים וצורות שונות של תבניות אפייה ותבניות אפייה מסיליקון. החברה חרטה על דגלה סטנדרט איכות אשר הושקעו בו משאבים רבים מבחינת חומר, אלסטיות, עובי ואיכות בלתי מתפשרת.

תבנית סיליקון עם לבבות להכנת מאפים שונים, גלידות, סמיפרדו ועוד, מבית סילקומארט במחיר מבצע של – 83.90 ₪ בלבד במקום 129 ₪.

צילום יחצ

קיט סיליקון LOVER מארז אפייה Love, הכולל תבנית סיליקון עגולה ליצירת עוגה זוגית ותבנית בכיתוב Love המאפשרת ליצור יציקת שוקולד מיוחדת מעל העוגה. במחיר מבצע של 129 ₪ בלבד במקום 199 ₪.

סט תבנית ומקלות להכנת גלידה בצורת לב להכנת גלידות תוצרת בית בקלות ובמהירות ע”י סדרת תבניות סיליקון בצורת מיני לבבות מחיר מומלץ לצרכן: 106 ₪ , במבצע של 1+ 1 על מגוון תבניות סיליקון לארטיקים וגלידות.

המבצעים בתוקף במהלך חודש אוגוסט, או עד גמר המלאי.

צילום יחצ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here