צילום אסף לב

רשת הקוסמטיקה SACARA מתרחבת ופותחת השבוע שני סניפים חדשים: סניף בעיר נתניה, ברחוב הרצל 34 וסניף בראש העין, ברחוב שבזי 10. שני הסניפים נפתחים ברחובות ראשיים ומרכזים בהשקעה הנאמדת בכ 1.5 מיליון ₪.
הסניפים החדשים משתרעים על שטח של כ- 70 מ”ר והם ניפתחים בקונספט החדש של SACARA הכולל חנויות מעוצבות בהן מחלקות מתמחות במגוון קטגוריות, ביניהן: מחלקת איפור, טיפוח פנים וגוף, טואלטיקה, בישום, מוצרי שיער, ציפורניים, אקססורייז ועוד.
לדברי איתי זמיר, מנכ”ל רשת SACARA : “אנו מזהים שיש ערים בהם המסחר פורח ברחובות כמו נתניה וראש העיין והחלטנו לפתוח בהם את הסניפים החדשים". לדבריו: "במסגרת אסטרטגיית ההתרחבות של הרשת אנו נמשיך לפתוח סניפים באזורים בהם אנו מזהים ביקוש".
לרגל הפתיחה יערכו שני הסניפים השקות של מוצרים ומארזי חג חג, בישום, איפור, טיפוח, טואלטיקה ועוד.
חברת SACARA היא חברת קוסמטיקה ישראלית שהוקמה בשנת 2013 על ידי האחים – דוד, יעקב ומשה גולברי. תוך זמן קצר נפרסה הרשת ברחבי הארץ ונכון לרגע זה הרשת מונה 62 חנויות בפריסה ארצית. SACARA מציעה לצרכנית הישראלית מוצר איכותי במחיר נוח בחוויית קנייה ייחודית ובינלאומית. SACARA משקיעה בפיתוח מוצרים המשולבים בחידושים וחדשנות מעולם היופי ומתעשיית הקוסמטיקה כדי להעשיר את תמהיל המוצרים הרחב של החברה המכיל מוצרי קוסמטיקה, טואלטיקה, אקססוריז ומוצרי טיפוח לשיער ולציפורניים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here