צילום: יחצ

פריטים עד 70% הנחה

רשת האופנה הישראלית הגרה פותחת בעופר בילו סנטר OUTLET, מקבוצת קניוני עופר,  סניף מחודש,   המשתרע על שטח של 80 מ"ר.

הסניף החדש של הגרה בעופר בילו סנטר ממוקם בצמוד לשדרת האוכל שבמתחם,   והוא יציע לנשים אופנה עכשווית, עדכנית, ייחודית וטרנדית  בהתאם למגמות האופנה הבולטות.

לרגל המעבר ובמסגרת פתיחת החנות החדשה,  יציע סניף  הגרה  הנחות, הטבות ומצבעים חסרי תקדים, בניהם: מגוון רחב של פריטים עד 70% הנחה! כמו כן הסניף החדש יציע את קולקציית אביב קיץ 2022 החדשה,  בכל המידות.

האישה הלובשת "הגרה" היא אישה מלאת שיק ומודעות עצמית גבוהה למראה שלה. הדגמים השונים בקולקציה של הגרה נעים במידות שבין 38-54 והם מעוצבים בקווים נקיים ומינימליסטיים תוך מתן דגש לשימוש בבדים איכותיים ואיכות תפירה ללא פשרות, כל זאת להענקת נינוחות לאורך כל היום.
ההבנה כי גם נשים במידות גדולות, בקשת רחבה של גילאים, יכולות ליהנות מאופנה עכשווית, מעניקה ל”הגרה” יתרון בולט על פני רשתות אחרות הקיימות בנוף האופנה הישראלי, כמו גם היכולת של בית האופנה לייצר סדרות קטנות ואקלקטיות של דגמים, המוזרמים לחנויות הרשת לאורכה של העונה.

עופר בילו סנטר OUTLET, מונה כ  180 חנויות  ביניהם מותגים ישראלים ובינלאומיים. המתחם פתוח שבעה ימים בשבוע ומהווה מרכז קניות, בילוי ועלייה למשפחות רבות מכל אזור מרכז הארץ והשפלה. בין החנויות במתחם: פקטורי 54 אאוטלט, שבילים קולומביה אאוטלט , מנגו אאוטלט אדידס אאוטלט נייקי אאוטלט, ספייסס אאוטלט, רנואר וטוונטי פור סבן אאוטלט, קסטרו אאוטלט, אלדו אאוטלט, גט פרו (יבואני אנדר ארמור), אמריקן איגל, אוריג'ינלס, בטר פרייס, גולברי, דלתא, אורבניקה, תמנון, סקצ'רס אאוטלט, עדיקה, פיקס, דונה ויקטוריה אאוטלט ,אורבניקה ועוד.

צילום: יחצ
צילום: יחצ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here