צילום: יחצ חול

מותג ציוד הכושר והספורט הגרמני Kettler המיובא ארצה בלעדית על ידי חברת אנרג'ים ספורט, מציג את Kt01, מסלול ריצה ייחודי וגדוש תוספות ופונקציות מתקדמות, המשלב משטח ריצה רחב מחד ומידות קומפקטיות מאידך, המתקפל בסיום השימוש לעובי של 21 סנטימטרים בלבד!

צילום: יחצ חול

אחת הבעיות המרכזיות המונעות מאנשים רבים להכניס הליכון לביתם היא היעדר מקום. הליכונים מתקדמים לרוב מגושמים, תוספים מקום רב בחלל ואינם מתאימים לדירות קטנות. מסלול הריצה מבית המותג הנחשב, אשר זכה למעמד של בסט סלר, משנה את חוקי המשחק ומביא את כל היתרונות של מסלול ריצה מתקדם, במכשיר בעל מידות קומפקטיות, המתקפל בסיום השימוש עד לעובי של 21 סנטימטרים בלבד, אותו ניתן לאחסן בשכיבה אפילו מתחת למיטה!

למסלול שלושה מסכי לד המציגים נתוני אימון בזמן אמת, בניהם זמן, מהירות, מרחק, שריפת קלוריות ודופק הנמדד על ידי חיישנים ביומטרים מתקדמים המובנים במכשיר. המכשיר כולל משטח רחב ונוח לריצה (רוחב 51 ס"מ, אורך 120 ס"מ) עם לא פחות מתשע תוכניות אימון מתקדמות מוגדרות מראש לבחירת המתאמן ומנוע של 7.25 כוחות סוס. זאת ועוד, ההליכון כולל תוספות מיוחדות, בניהן מעמד לבקבוק שתייה, מעמד לטאבלט, רמקול מובנה לשמיעת מוזיקה ושקע טעינה USB. ההליכון כולל שני גלגלים המאפשרים את ניודו ביתר קלות ממקום למקום. מתאים למתאמנים השוקלים עד 100 ק"ג. מידות המכשיר במצב פתוח: אורך- 159.5 ס"מ, רוחב- 74.5 ס"מ וגובה- 122 ס"מ. במצב סגור: אורך- 159.5 ס"מ, רוחב- 74.5 ס"מ וגובה- 21 ס"מ. המחיר: 2,999 ₪ במקום 5,390 שקלים תקף עד סוף חודש יולי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here