ריסוס חצר הבית
כיצד מתבצע חיטוי נגד קורונה? חשוב שהחיטוי יתבצע באמצעות מדביר מקצועי אשר גם מחזיק בחומר ההדברה תחת רישיון מיוחד וכן מבצע את הפעולה באמצעות מכשיר ריסוס מקצועי.

מי שיש לו בית פרטי עם חצר,  יהיה מעוניין לרסס אותה, כאשר מדובר על הפחד שלנו ממגפת הקורונה. אנו צופים בטלוויזיה , כאשר בכל יום אנו נחרדים מכמות החולים. באמצעות מכשיר ריסוס מקצועי וחומר מיוחד, ניתן לחטא את חצר הבית, מה שיגן עלינו יותר מפני הקורונה. חומרי הדברה שונים שהם ייעודים להדברת מגיפת הקורונה, נמצאים בקרב מדבירים שהם בעלי רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה. צעדי מניע אלה, רק יקנו לכם תחושת ביטחון. לפעמים מגיעים אליכם חברים או שהילדים מגיעים מבית הספר ולמרות שהם מוגנים עם מסיכה, עדיין קיים החשש שהביאו עימם את הנגיף. הדברה יעילה ומקצועית, היא זו שתענה על הימנעות מהדבקה מנגיף הקורונה.

צמצום התפשטות מגיפת הקורונה באמצעות חומר הדברה מיוחד

חומרי הדברה נגד מגיפות, חיידקים ווירוסים או פטריות למיניהן, ניתן למצוא אצל חברות הדברה. אפשר לראות, כי בכל מקום אשר בו שהו חולי קורונה, התבצעו פעולות חיטוי ואנו לא יודעים בוודאות כמה זמן נשאר הנגיף. חיטוי החצר ואזורים נוספים, יכול לסייע כאשר ההדברה נעשית באמצעות מכשיר ריסוס מקצועי., אשר יכול למנוע הדבקה בנגיף. חיטוי יסודי יכול רק לסייע ולגרום לשקט הנפשי שלכם. היום מלבד חצרות  ודירות, או בתים פרטיים, חיטוי זה יעיל במקומות ציבוריים ובמשרדים אשר בהם ישנם עובדים רבים.

כיצד מתבצע חיטוי נגד קורונה?

חיטוי נגד נגיף הקורונה, מתבצע בשיטת ערפל קר, מה שגורם לחומר ההדברה, להתפזר באופן אחיד על כל האזורים החשודים כנגועים. יש לשים לב, כי עבודה זו, תתבצע באמצעות מדביר מקצועי אשר גם מחזיק בחומר ההדברה תחת רישיון מיוחד וכן מבצע את הפעולה באמצעות מכשיר ריסוס מקצועי. יש לשים לב לחלל משותף, כגון מטבחי העובדים שירותים וכדומה, על מנת להיות בטוחים כי פעולת החיטוי, נעשתה במקומות שמועדים לפורענות מצד הנגיף.

צו השעה – זהירות מונעת התפשטות

זו עובדה ידועה, שנגיף הקורונה, מחזיק מעמד כשבועיים וזאת אנו זוכרים מאירוע הספינה שעגנה בנמל ביפן. לאחר למעלה משבועיים, גם לאחר שכל הנוסעים ירדו מהאוניה, הנגיף היה עדיין קיים ולכן, ככל שיתבצעו יותר פעולות חיטוי, כך ניתן יהיה להקטין את התפשטותו של הנגיף. חומרי חיטוי נוספים נמצאו כיעילים לחיטוי הקורונה כגון סימקסין, אשר מבוסס על אמוניום אשר ידוע כחומר יעיל לחיטוי נגיף זה. חומר זה הוכח כיעיל ואינו מסוכן לבני האדם וניתן לרסס אותו על גבי משטחים שונים. יש להמתין כשעה, לאחר גמר הריסוס ואז ניתן לתפקד כרגיל באזור אשר עבר ריסוס.

הריסוס יעיל גם במפעלים, מחסנים ושטחים ציבוריים ופרטיים. מחיר הריסוס נקבע לפי מטר מרובע והוא אינו יקר כלל, מה שישתלם לכם בסופו של דבר לשמור על בריאותכם ובריאותם של היקרים לכם. יש למצוא חברת הדברה וותיקה אשר מעורה היטב בריסוס נגד קורונה. יש למצוא המלצות ולהתקשר בהקדם עם חברת הדברה אשר תגיע אליכם ותבצע ריסוס נגד קורונה שהוא צו השעה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here