קר אבל לא יקר: מה משפיע על מחירי המיזוג?

בישראל נדמה שאין מנוס, וללא מערכת מיזוג מתקדמת יהיה לכם קשה למדי לשרוד את הקיץ. כשהטמפרטורות מזנקות ויש תחושה שהאוויר פשוט עומד במקום, אנחנו מיד מחפשים את הדרך הפשוטה ביותר להתקרר. עם זאת, לפני שאתם בוחרים את המזגן הראשון שנקרה בדרככם, כדאי לעצור ולהבין כמה הוא באמת יעלה לכם. הרי חוץ מתג המחיר שלו הוא מגיע עם עוד כמה עלויות, משלב ההתקנה ועד לחשבון החשמל שלכם.

משווים מחירים? בדקו את עלות ההתקנה

פרסומים ססגוניים וקמפיינים ראוותניים עלולים למשוך אתכם לעבר מזגן זול ופשוט, אבל המחיר שמופיע לצד פתרון המיזוג המוצע הוא רק פיסה אחת בפאזל די מורכב. כך, אם נתקלתם במבצע משתלם לרכישת מזגן מיני מרכזי, כדאי להעמיק ולהבין כמה זה באמת עולה לכם. במילים אחרות, נסו להבין מה היא העלות של מזגן מיני מרכזי כולל התקנה, ואל תשכחו לבחון גם את עלויות ההובלה והשירות שתקבלו לאורך הדרך. יכול להיות שתבחרו במיזוג יקר עם טכנולוגיה חדשנית שתעלה לכם אלפי שקלים (ואף עשרות אלפי שקלים), אבל ההובלה וההתקנה לרוב איננה חלק מהמחיר. צוות "כוכב הקור" סניף ראשל"צ ישמח לעזור לכם להבין לעומק איזו מערכת מיזוג מתאימה לכם, כמה זה יעלה והאם ההצעה משתלמת ונכונה עבורכם.

מצאתם דיל משתלם? בדקו את צריכת החשמל

המחיר שתשלמו במעמד הקנייה ועם השלמת ההתקנה הוא רק תחילת הסיפור. כעת כדאי לחשוב עוד צעד קדימה, על חשבון החשמל שלכם. היום ישנן שפע של פתרונות מתקדמים שיכולים לחסוך לנו לא מעט לאורך זמן. מזגן מיני מרכזי אינוורטר ומערכות אחרות עם טכנולוגיות חדישות הם כלים נהדרים שיצמצמו את צריכת החשמל ויפחיתו באופן ניכר את העלויות. בנוסף, טכנולוגיות אלה מצמצמות את צרכי התפעול והתחזוקה, מה שמבטיח לנו מערכת מיזוג איכותית שתשרת אותנו במשך עשור ואף למעלה מכך. בתכנון נכון תוכלו לבחור את הפתרון הטוב ביותר ולהשקיע את המשאבים שלכם בצורה חכמה ויעילה מאוד. עם ניסיון של כ-35 שנים, חברת "כוכב הקור" סניף ראשל"צ תסייע לכם לקבל את ההחלטות המשתלמות והנכונות עבורכם. לייעוץ ולהתקנת פתרון המיזוג המתקדם ביותר אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה כבר עכשיו בטלפון 03-9624446.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here