קולקציית נעליים ידידותית לסביבה
צילום: אלדו יח"צ

בשנים האחרונות עולים לדיון נושאים העוסקים בשמירה על איכות הסביבה כגון: התחממות גלובאלית, הפחתת מזהמים, מיחזור ועוד. לרוב נושאים אלו עולים לדיון על מנת להגביר את המודעות שלנו לנזקים שאנו גורמים לסביבה בה אנחנו חיים. מוצרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה, הם למעשה מוצרים שמטרתם לשמור על הסביבה בעת תהליך הייצור, לזהם אותה כמה שפחות, ולהפחית את הנזקים שנגרמים לכדור הארץ. חברות רבות בוחרות בשיטות ייצור אקולוגיות ופחות מזהמות, ומייצרות ליין של מוצרים ירוקים מפריטים ממוחזרים, במטרה להפוך את העולם לירוק ובריא הרבה יותר, לשמר את הסביבה גם לדורות הבאים.

החל מעונה זו מותג הנעליים ואביזרי האופנה ALDO השיק גם הוא קולקציה יפיפיה וידידותית לסביבה, על מנת לתמוך במאבק לשמירה על איכות הסביבה, וזאת מבלי להתפשר על איכות או סטייל. מדובר בקולקציית הסניקרס יוניסקס RPPL, הכאשר כלל הדגמים בקולקציה עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים וחלקי אצות. מדובר בקולקציה חדשה ומפתיעה, אופנתיות לחלוטין ומתאימה לגברים ולנשים גם יחד. הנעליים שהשיקה חברת אלדו, מגיעות בצבעים של אדום, שחור וורוד, במגוון רחב של מידות, ומחירן 399 שקלים. החברה הצליחה לייצר קולקצייה ייחודית, בקווים האופיניים לה, העשויה מחומרים ברי קיימא, מבלי להתפשר על נוחות מירבית ויופי. מדהים לדעת שכל ייצור של זוג נעליים כזה מפחית 640 גרם של פחמן דו חמצני שנפלט לאטמוספירה, ואחראי לניקיון וסינון של כ-35 ליטר מים מזוהמים.

אם אתם מאמינים באורח חיים של קיימות ושמירה על איכות הסביבה, ומעוניינים לתת יד למאבק לשמירה על כדור הארץ שלנו, אבל לא מעוניינים להתפשר על אופנה וסטייל, תוכלו להתרשם מהדגמים החדשים באחד מסניפי החברה או באתר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here