ציוד אבטחה ותקשורת באינטרנט
מקור freepik

בתי עסק רבים מוגנים באמצעים אלקטרוניים מגוונים שמטרתם למנוע פריצות וגניבות. האמצעי האלקטרוני השכיח ביותר למטרה זו הן מצלמות האבטחה. ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה כיום בשוק, אך כדי שניתן יהיה לצפות בהן מרחוק, יש צורך בחיבור שלהן לאינטרנט. ברגע שמצלמות האבטחה מחוברות לרשת האינטרנט, ניתן לצפות בהן מכל מקום, ובמקרים רבים גם באמצעות אפליקציות מיוחדות בטלפון החכם. 

בעלי עסקים שרוצים להגן על עצמם, ושעדיין אין להם אמצעי אבטחה כאלה, צריכים לדעת שבחנויות למוצרי אבטחה ותקשורת כמו ZBM, ישנם פתרונות רבים ומגוונים שיכולים להתאים לכל מיקום וסיטואציה. אמצעי ההגנה האלה, כמו מצלמות האבטחה, יכולים לסייע לאבטח עסקים בצורה מספקת ביותר. 

אמצעי אבטחה ותקשורת מתקדמים

אמצעי ההגנה בשוק כוללים לא רק מצלמות אבטחה שמחוברות לרשת, אלא גם מערכות אזעקה חכמות, אמצעים לבקרת כניסה ועוד. כל האמצעים האלה נהיים אפקטיביים הרבה יותר, ברגע שהם מחוברים לאינטרנט וניתן כך לשלוט בהם מרחוק. השליטה מרחוק מבטיחה לבעל העסק או הבית המאובטח שקט נפשי רב יותר, ביודעו שגם כאשר הוא אינו נמצא במקום, הוא יכול לדעת בדיוק מה מתרחש בו ובסביבתו. 

פתרונות האבטחה החדישים ביותר מאפשרים ביצוע פעולות נוספות מרחוק, ושליטה מלאה באספקטים שונים של אמצעי המיגון. בתקופה בה יותר ויותר פריצות לעסקים מתרחשות ברחבי הארץ, הצטיידות בפתרונות אבטחה מתקדמים הם בגדר חובה עבור כל בעל עסק שמחזיק נכס פיזי ברשותו. בעזרת פתרונות אלה ניתן גם להפעיל מרחוק אזעקה שתבהיל את הפורצים ואפילו במקרים מסוימים להשמיע מרחוק דיבור בזמן אמת דרך רמקולים. 

הגנה גם בזמן הקורונה

בתקופת הקורונה, עסקים רבים נשארים סגורים ועזובים באותם זמנים שבהם שלא ניתן לפתוח אותם. במציאות שבה סגר רודף סגר, יש להיערך גם מבחינת המיגון על אותם עסקים. אך גם כאשר הם פתוחים, תקנות התו הסגול והרצון לשמור על בריאות הציבור מחייבים להצטייד בסוגים שונים של ציוד מיגון קורונה – כמו אמצעים למדידת טמפרטורה מרחוק (במקרה של מקומות הומים יחסית), מדי חום ללא מגע ועמדות חיטוי להצבה במקום. 

באתרי מידע וצרכנות שונים ברשת, כמו אתר Blogo, ניתן לקבל מידע נוסף וחשוב על הצטיידות באמצעי מיגון טכנולוגיים להגנה על עסקים ולמניעת התפשטות הקורונה. מדובר בנושא שכל בעל עסק צריך להתעדכן בו, על מנת לשמור על העסק שלו בטוח ומאובטח וכדי שיוכל לסייע בשמירת הבריאות של הלקוחות שמגיעים אליו. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here