צ'אט בוט לעסקים – כיצד צ'אט בוט עוזר לעסקים באינטרנט
מקור pixabay

כל בעל עסק אינטרנטי מוצא את עצמו מתמודד עם אתגרים כמעט באופן יום יומי. עליו להיות ייחודי, להיות יצירתי ולהספיק כמו שיותר במסגרת היום שלו. התחרות היא רבה וכל מבקר באתר שלא מוצא את מה שהוא מחפש תוך מספר שניות – ככל הנראה עובר לאתר של המתחרים. בדיוק מהסיבה הזו בעלי עסקים רבים בוחרים היום להוסיף צ'אט בוט לאתר שלכם.

הצ'אט בוט מאפשר לתפוס את תשומת הלב של הגולשים ברגע שהם נכנסים לאתר. הצ'אט בוט הוא לא עוד פופ-אפ או פרסומת שקופצת לגולשים, הוא כלי אמיתי שבא לעזור להם למצוא מידע, לקבל מענה לשאלות שלהם ולעזור להם להשלים את הרכישה באתר. הגולשים היום מכירים היטב את הצ'אטבוטים, משתמשים בהם ואפילו מחפשים אותם בכל פעם שהם מבקרים באתר. אתרים עם צ'אט בוט מצליחים להביא פי ארבע יותר המרות מאתרים אחרים.

ניסוח נקודות מכירה ייחודיות

העקרון העסקי הקלאסי של בניית הצעת מכירה ייחודית על מנת להגדיל רווחים נכון גם היום. למעשה, בהתחשב בתחרות הקשה ברוב התעשיות המודרניות, עקרון זה רלוונטי היום יותר מתמיד.

סטארט-אפים ועסקים קטנים המחפשים להבדיל את עצמם בתחום שלהם בוחרים ליצור צ'אט בוט לאתר שלהם. זאת מכיוון שנוכחות של צ'אט בוט מאפשרת לעסקים אלו להראות מעודכנים טכנולוגית ומחויבים להגשת שירות לקוחות רספונסיבי מסביב לשעון. לקוחות צריכים סיבה מיוחדת בשביל לבחור מוצר או שירות מסוים. צ'אט בוט ככלי לחדשנות ויכולת להסתגל לשינויים בעולם המקוון בדרך כלל זוכים אצלם לנקודות זכות.

עבודה במשאבים מוגבלים

התחלנו את המאמר על ידי תיאור מסגרת המגבלות הייחודיות שעומדת בפני עסקים קטנים. איזון בין זמן לבין תקציב מוגבלים הוא אתגר כמעט לכל בעלי עסקים קטנים. זה בדרך כלל מוביל אותם לניסיון לבצע את כל התפקידים בעצמם, במקום לפנות לעזרה מקצועית. עם זאת, לא כל בעלי העסקים מבינים בשיווק, מה שאומר שהם צריכים להשקיע יותר מדי זמן ללמוד את התחום, או יותר מדי כסף על ניסויים באסטרטגיות שלא מובילות לתוצאות הרצויות.

בניית צ'אט בוט לאתרי אינטרנט של עסקים קטנים, לעומת זאת, היא פתרון שחוסך זמן וכסף. על ידי פניה לפלטפורמת פיתוח צ'אט בוט מקצועית, בעלי עסקים יכולים להפעיל צ'אט בוט מהר מאוד, ולהתחיל באינטראקציה עם לקוחותיהם. בזמן שהצ'אט בוט לוקח על עצמו את רוב התהליכים הרפטטיביים בתהליך שירות הלקוחות, בעל העסק פנוי להשקיע את הזמן והמאמץ שלו במכירות ופיתוח עסקי.

לסיכום, הוספה של צ'אט בוט לאתר הוכיחה באתרי אינטרנט רבים את היכולת לעזור לבעל העסק להגדיל את ההמרות מהאתר ובו זמנית לחסוך כסף על ידי כך שהוא לא צריך להתמודד עם שאלות לשירות לקוחות שחוזרות על עצמן ויכולות להיפתר ללא התערבות של נציג אנושי. בנוסף, הצ'אט בוט יכול לסנן עבורכם לידים לא איכותיים על ידי מתן תשובות לשאלות לא רלוונטיות והחזרת הפוקוס בשיחה למוצר או השירות אותו אתם מציעים.

מוזמנים לבקר באתר של וירטואל ספיריטס על מנת לפתוח חשבון צ'אט בוט עבור העסק שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here