פינה ירוקה בלב העיר הסואנת

בעודנו חיים בעולם מתועש ומתפתח תמידית, הרי שאנו עלולים להיתקל בלא מעט קשיים במציאת פינה ירוקה ושקטה בה נוכל לנוח ולהירגע מלחצי העולם שבחוץ. התפתחותן הרבות של שיטות גינון הוורטיקליות הובילו אותנו לשלב בו כל אדם יכול ליהנות מכל היתרונות שמביאה אתה הגינה עצמה אך כבר בנוחות ביתנו תחת תחזוקה קלה וידידותית לכל אחד ואחת מאתנו.

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה הירוקה שנוגעת כמעט בכל תחומי החיים. אנשים רבים החלו להיות מודעים יותר ויותר לחשיבותו ויתרונותיו השונים של תהליך המחזור, חברות ומפעלים שמים דגש על שמירה על הסביבה והפחתה בייצור של חומרים מזהמים שונים. אפילו המועצות העירוניות החלו לטפח גינות וחופים. אך אחד הגורמים אשר עשה את הצעד המשמעותי ביותר עם החיבור לטבע, הוא הכנסתם של קירות ירוקים אל תוך הבתים והמשרדים. כך, גם אדם אשר חלם כל חייו על גינה אך מצא את עצמו חי בבניין רב קומות, כעת יכול ליהנות מפינה ירוקה ומרגיעה בשטח ביתו.

הקיר הפורח

שיטת הגינון האנכית שונה לחלוטין מכל מה שידעתם עד כה בנושא הגינון. פיתוח של טכניקות גינון מיוחדות מאפשרות כיום להפוך גם את הקיר שלכם אל גינה פורחת ומלבלבת. תוכלו ליהנות מעיצוב ייחודי במשרדכם כמו גם להעניק עיצוב מקורי לבית שלכם. במקום עוד תמונה או טפט, אתם יכולים לגרום לקיר שלכם לפרוח בכל צבעי הקשת, לגדל צמחי מרפא ותבלינים ופשוט ליהנות מהאפקט המרגיע ומהאווירה השלווה אשר נוצרת הודות לנוכחותה של גינה תלויה.

הקיר היעיל ביותר בבית

מעבר ליתרונות האקולוגיים והאסתטיים אשר קיר ירוק יכול לספק בידור אקוסטי ותרמי גם יחד. זאת בנוסף ליכולת שלו לקרר את האוויר, לספוח רעלים ולשפר בצורה משמעותית את איכות האוויר. אין ספק כי הקיר החדש שלכם יהווה מקור לקנאה בקרב יתר הקירות בבית. מעבר ליכולת של הקיר הירוק לתרום לעיצוב הייחודי בו אתם מעוניינים, הוא הרי אף יכול לסייע לכם לקצץ בחשבון החשמל שלכם. היכולת שלו לבידוד טרמי ובקרת אקלים טבעית ינעים את הזמן שלכם בבית מבלי שיעלה הצורך להדליק את מערכות מיזוג האוויר.

מחזירים את הטבע לחיים

בעבר האדם חי בהרמוניה מושלמת עם הטבע, אך כיום אנו כמעט ולא נקלים בטבע במהלך חיי היום יום שלנו. כעת ההתמקדות העיקרית שלנו היא בניסיון להחזיר את הטבע לחיים שלנו, אך מבלי שהוא יתפוס מקום יקר. פיתוח שיטות הגינון האנכיות מאפשר זאת בצורה נהדרת. חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות בע"מ עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לאפשר התקנה מהירה ואיכותית של הקירות הירוקים. חברה וותיקה ומקצועית זו פועלת בתחום החל משנת 1997 ועוסקת בייעוץ ומתן פתרונות אגרונומיים בכל הנוגע להקמת פרויקטים מתקדמים של גינון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here