סקירה על מוצרי naim
קרדיט FREEPIK

היצרניות המובילות בעולם הסאונד וה- Hi-Fi נמנית חברת naim, אשר החלה את דרכה באנגליה וכיום יושבת בצרפת. החברה מוציאה לשוק מוצרים חדשניים בעלי איכות סאונד משובחות, עם מגוון רחב מאוד של פיצ'רים שהופכים את חוויית השימוש ללא פחות ממעולה. בשורות הבאות נביא סקירה של כמה ממוצרי החברה.

רמקול אלחוטי משובח

למי שמחפש רמקול פרימיום אלחוטי כדאי להכיר את Naim Mu-so Qb 2nd Generation. מדובר ברמקול קומפקטי בעיצוב מרהיב שמהווה צעד נוסף בסדרה שזכתה לשבחים ופרסים. למעשה, כאן תמצאו את הסאונד הטוב ביותר בקטגוריה זו, עם רמקול העובד הן כיחידה עצמאית והן משתלב במערכת מולטירום. יש לו תמיכה מלאה ברמקולים של naim, ב- Google Chromecast וב- AirPlay 2 בנוסף לתמיכה בשרתי המוזיקה המובילים כיום כגון Apple Music וספוטיפיי. הוא גם נוח מאוד לשימוש בזכות גלגלת שליטה עם ממש רגיש למגע ותאורה מובנית, ומגיע עם אפליקציית Naim App שמאפשרת לשלוט במערכת מהנייד ועם העוזרות של גוגל ואפל.

מגבר אוזניות מעולה

Naim Uniti Atom Headphone Edition הוא מגבר אוזניות המייצר מרחב ייחודי ואישי של האזנה למוזיקה. הוא מבוסס על המגבר הידוע של המותג שזכה לפרסים, וכולל יציאות XLR ו- 6.3 מ"מ עם תאימות מלאה למכוון אוזניות. אל המגבר הזה ניתן לחבר עד 3 אוזניות תוך החלפה פשוטה ביניהן עם סוויץ' מובנה חכם. יתר על כן, הוא לא דורש שום חיבור למקור חיצוני כך שתקבלו חוויית All-in-One אלחוטית מקיפה, תוך הזרמת מוזיקה משרתי המדיה המובילים, מפטיפונים, רמקולים אקטיביים, התקני USB, AirPlay 2 ו- Chromecast. ושוב, ניתן לשלוט בו ישירות מהנייד או העזרות של אפל וגוגל עם אפליקציה ייעודית.

מנהל מוזיקה חכם ואלחוטי

Naim Uniti Core הוא מנהל מוזיקה חכם מאוד שמאפשר להעלות לזיכרון חיצוני או פנימה כל מוזיקה שאחסנתם אי פעם על CD. יש לו יכולות העתקה מדויקות ואפשרות לבחור ממגוון אפשרויות אחסון, מה שהופך למעשה את התיקיות הישנות שלכם לספרייה דיגיטלית חכם. ההוא משתלב עם מזרימי מדיה מעולים כמו Uniti Atom שצוין לעיל, ומתחבר ליחידות הזרמה של מותגים רבים אחרים. אפשר לחבר אותו אלחוטית לרמקולים נוספים בטכנולוגיית מולטירום, וגם הוא מגיע עם אפליקציה שמאפשרת שליטה מהנייד ומעוזרות חכמות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here