צילום: יובל חן

סינר הנקה ייחודי זה מבית המותג הישראלי משנה את כללי המשחק ומאפשר לכל מי שחפצה בדיסקרטיות מלאה – להניק או לשאוב בכיסוי מלא ובנינוחות בלתי מתפשרת

כחלק מתפישת העולם שלהם, ממשיכים ב- SIMPLY GOOD לייצר מוצרים שיהפכו את החיים שלנו לפשוטים, נוחים ופונקציונאליים יותר; לצד העיצוב המוקפד ורמות הגימור הגבוהות – מציע סינר ההנקה 360° דיסקרטיות מושלמת וביטחון מלא להנקה ולשאיבה נינוחים, בכל מקום וזמן.

צילום: יחצ

סינר ההנקה 360° של Simply Good  מעניק כיסוי מושלם בעת ההנקה או השאיבה. הוא מתייחד בפטנט סגירה ייחודי בגב, שאותו יכולה האם למשוך ולהתאים על פי הגודל הרצוי עבורה באופן עצמאי לחלוטין. גם רצועת הצוואר ניתנת להתאמה במשיכה קלה.

גבה של האם, כמו גם שני צידי הגוף, נותרים מכוסים לחלוטין והדבר מאפשר לכל האימהות החפצות להניק או לשאוב בפרטיות ובנוחות מרבית, את הפתרון המושלם.

לסינר 360° יש קשת פנימית מובנת המעניקה יציבות מוחלטת שמאפשרת לשמור על קשר עין רציף עם התינוק. הסינר הזה גדול במיוחד, עוטף ומכסה גם את האם וגם את התינוק לאיחוד חם ומערסל.

סינר 360° עשוי בד 100% כותנה אטום למראה – הוא אינו שקוף, ומצויד גם בבד מגבת איכותי באחת מפינותיו, מה שמאפשר ניקוי עודפי חלב בסיום ההנקה או השאיבה.

מידות: 75 על 110 ס"מ | מחיר:149 ש"ח | זמין בגוון: אפור | להשיג- בסניפי רשת שילב ובאתר

ניתן לכביסה במכונה ב-30 מעלות וייבוש בצל.

הסינר הוא פרי פיתוח ישראלי, מאושר על ידי מכון התקנים ובעל תו תקינה מהמחמירים בעולם.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here