קרדיט לתמונה: freepik

גינה פרטית היא כיף גדול. היא דורשת אמנם לא מעט עבודה ותחזוקה אך ללא ספק כאשר מציידים ומאבזרים אותה היטב אפשר לבלות בה שעות רבות של כיף והנאה. כיום אפשר למצוא לא מעט פריטים, אביזרים ורהיטים שמתאימים לגינה המושלמת וכמובן שחשוב לבחור אותם על פי מה שבני המשפחה אוהבים ומעדיפים. לא כולם אוהבים נדנדות, לא כולם רוצים בריכה פרטית בחצר ולכן כאשר בוחנים את ההיצע של ריהוט פנאי לגינה – צריך לבחור את מה שיהיה בשימוש ויביא איתה הרבה כיף והנאה. ערסל ישיבה הוא אחד הפריטים האלה שכדאי להכיר ולבחון לעומק את הרכישה שלו לחצר הפרטית של הבית. כיום אפשר להכיר לא מעט סוגים של ערסלים שיכולים לשמש כל משפחה וכל גינה ויהיה נעים מאד לשבת ולהתנדנד עליהם.

סוגים שונים של ערסלי ישיבה לחצר

ערסלי הישיבה מתאימים בדרך כלל לאדם אחד והם מצוידים במערכת מוטות ואביזרים לשם נדנוד נעים על פי העוצמה של מי שיושב בהם. בניגוד לערסלים שמתאימים לפנים הבית ואמורים להיות מותקנים מהתקרה – הרי שבחצר אין את התקרה שאליה מחברים את הוו וכך המושב עצמו כבר מגיע עם מערכת מוטות שמחזיקה את הערסל עצמו ומאפשרת את התנועה או הנדנוד שלו. הערסל יכול להגיע במגוון מידות שמתאימות לישיבה או גם לשכיבה בזוויות נוחות, עם רגליים מורמות או מונחות על הקרקע, עם מנעד מגוון של זוויות נדנוד או סיבוב וכמובן עם תוספות שונות כמו ריפוד, כריות מובנות, חגורת בטיחות או צורות שונות של המושב עצמו. גם העיצוב מהותי וכל מי שקונה ערסל ירצה לוודא שהוא יתאים לסגנון של הגינה בצורה ובצבע. במידה ומתלבטים או לא בטוחים – אפשר להתייעץ עם מי שמכיר את סוגי הערסלים השונים ויוכל להמליץ.

לפרטים נוספים, לחצו כאן:

https://www.splash-garden.co.il/category/ערסל-ישיבה

אין ספק שבחירת הערסל הנכון יכולה לעשות את ההבדל בין שהייה מוצלחת ומהנה בגינה לבין כזאת שתהיה פחות נוחה.

גינה מאובזרת שמביאה איתה הנאה מושלמת

עד לפני כמה שנים אי אפשר היה להתרשם ממגוון רחב של ערסלי ישיבה, או מעצם קיומם. אנשים רבים היו לוקחים את הגינה שלהם כעניין מובן מאליו ולא ממש היו טורחים לבדוק מה יכול לשדרג את השהייה בגינה ולהפוך אותה לנעימה ונוחה יותר. כיום המגוון כל כך רחב ומעניין שהגינה יכולה להפוך לפינת חמד של ממש ואפשר לבלות בה שעות רבות. מזג האוויר בישראל הוא כזה שרוב השנה הוא לא קיצוני (לא בחום ולא בקור) ולכן תחזוקה של גינה עם האביזרים הדרושים היא עניין של חובה על מנת שאפשר יהיה ליהנות מהגינה לאורך כל שעות היום וממש לאורך השנה כולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here