סוגי מקררים שניתן למצוא בבתי עסק שונים

סוגי מקררים שניתן למצוא בבתי עסק שונים
קרדיט לתמונה: www.milo.co.il

מאכלים ומשקאות רבים ניתן לאחסן מצוננים בלבד, ולעתים קרובות היקף המכירות תלוי ישירות במידת הקירור של המוצר – תשפטו בעצמכם, אף אחד לא יקנה גלידה מומסת או סודה חמה! לשם כך נין למצוא מקררים תעשייתיים למטרות מסחריות. גם חלב ומוצריו השונים תופסים מקום נכבד בפירמידת המזון. לכן מפעלי מסחר מציעים לנו אותם במגוון הרחב ביותר – שמנת, יוגורט, גבינת קוטג', גבינות, חמאה ועוד. ולכל זה יש צורך במקררים איכותיים ואמינים המיועדים לטווח טמפרטורות מתאים, לרוב +2 – +6 מעלות צלזיוס. ידוע שמוצרי חלב השונים מתקלקלים במהירות. אי אפשר להציל אותם ללא מקור קור. לכן השימוש בטכנולוגיית קירור אינו מותרות, אלא חובה. מכל מגוון הציוד למוצרים כאלה מקרר חלביה הוא המתאים ביותר. ניתן למצוא אותם אם חזית פתוחה או עם דלתות זכוכית.

אילו יתרונות ניתן למצוא במקררי חלביה?

לקוב מקרר חלביה, כמו גם מקרר סלטיה, יכול לתפקד בתנאים של עומסים מוגברים. הוא שומר על הטמפרטורה האופטימלית במצב קירור דינמי. ניתן לבחור מפרט טכני ופרמטרי תפעול בהתאם לסוג המוצרים המאוחסנים במקרר. למכשירי קירור מודרניים יש אפשרויות ומצבים רבים. ניתן למצוא ביניהם מכשירים גסטרונומיים או אוניברסליים. שני הסוגים מתאימים לתכולת החלב ומוצריו וגם לסלטים בהתאם לטמפרטורה הדרושה. נוח למקם את המקררים בשורה, אם הם מאותו סוג דגם. חנויות גדולות, כמו חנויות קמעונאות וסופרים, משתמשים במספר מקררים מאותו הדגם אחד ליד השני, ומייצרים מקרר אחד ארוך לכל מוצרי החלב והסלטים.

סוגי מקררים תעשייתיים הנפוצים בשימוש

מחסנים, חנויות מכולת גדולות וסופרמרקטים, וכן מפעלים המשתמשים בתהליכים מיוחדים לייצור מזון, משתמשים במקררי תעשייה. הם נבדלים על ידי הספק גבוה: עד 10 קילוואט ומעלה. ניתן להגיע לטמפרטורות הרצויות במהירות, והן נשמרות כך ללא הגבלת זמן. בנוסף, העסקים משתמשים במספר מקררים נוספים אשר עוזרים לעסק לבצע מגוון משימות. מכשירים בגדלים שונים, הספק וטווח טמפרטורות שונות. המקררים מיועדים לפעולה רציפה. לרוב ציוד תעשייתי נבדל על ידי אמינות, פעולה שקטה וצריכת חשמל נמוכה. קירור תעשייתי מותקן במפעלי הסעדה ציבוריים: בבתי קפה, ברים ומסעדות, סופרים, חנויות וכו'. אם אתם מתכננים לצייד את מחלקת החלב בעסק שלכם, תוכלו לבחור את הציוד הדרוש לכך בחברת "מילוא קירור חיפה בע"מ". בחברה ניתן למצוא מגוון רחב של מקררים, לרבות מקררי דלתות זכוכית, מקררי חלביה, מקררי סלטיה, חדרי קירור ועוד.

מאמרים נוספים
לקראת החג עלייה ברכישת מוצרי חשמל, והיכן ניתן למצא בזול?
אחד התחומים שחווה עלייה דרמטית לקראת פסח הוא תחום האלקטרוניקה...
זהירות- זיופי חתימה דיגיטלית
אחד הבאגים הכבדים והבעייתיים ביותר של עולם הדיגיטל העכשווי, הוא...
להתגרש נכון ובהתאם לתפיסת העולם שלכם
כל פרידה היא קשה ומכתיבה את הקשיים שאנחנו מכירים בהתמודדות...
מדוע אנשים פונים לסיוע של בתים מאזנים?
טיפול באשפוז פסיכיאטרי יכול להיות מועיל למדי עבור אנשים החווים...
משלוח שוקולד ירושלים
אתם רוצים לשלוח למישהו מתנה קטנה עם שחרורו מבית החולים?...
החברה הסקוטית משיקה שני יינות חדשים כשרים לפסח - לבן ואדום של המותג שאטו לה ברטראנדס מצרפת
לקראת חג הפסח, הסקוטית מבית ישרקו, משיקה 2 יינות חדשים...
השקה לפסח: המותג LG משיק בישראל לקראת פסח את ה LG WashTower החדשני שהינו "מגדל כביסה" - מוצר אחד המשלב מכונת כביסה ומייבש כביסה
המותג LG משיק בישראל לרגל חג הפסח:  'מגדל כביסה': LG...
סקצ'רס משיקים לאביב את הטרנד החם: סניקרס בגוון ניוד אופנתי
הטרנד החם של אביב 2024- גווני ניוד מותג הספורט והלייף סטייל...
רשת זגה פינות אוכל והמותג זגה מיקס משיקים: פתרונות אירוח חכמים לחג
לקראת חג הפסח, רשת ZAGA פינות אוכל והמותג ZAGAMIX מציעים...
עו"ד לירושה – מיהו?
לא אחת בחיינו אנחנו שומעים על עורך דין לענייני ירושה...
דילוג לתוכן