סדנאות הרזיה | העוצמה שבתוכי

 

ניסתם לרזות בכל כך הרבה דרכים וכבר התייאשתם מכולן? הצלחתם להגיע תוצאות בירידה במשקל אך הרגשתם תשושים ועייפים לאורך התהליך? הייתם רוצים להמשיך לרדת במשקל בלי לאבד אנרגיה? רוצים לשמור על תוצאות ההרזיה לאורך טווח? מוכנים לשנות אורח החיים שלכם לאורח חיים בריא ומאושר? הגעתם למקום הנכון. העוצמה שבתוכי מציעה לכם בדיוק ת מה שאתם צריכים – סדנת הרזיה שתיתן לכם את כל הכלים שאף לא ידעתם שקיימים על מנת לרדת במשקל באופן הטוב ביותר. 

קבוצות הרזיה לנשים

למה בכלל צריך סדנת הרזיה?

בדיוק בגלל כל השאלות ששאלנו אתכם למעלה, בוודאי כבר הבנתם שלפעמים רק דיאטה ותפריט לא עוזרים לנו לרזות כמו שהיינו רוצים. אצלנו, סדנת הרזיה בריאה, לא מציעה לכם רק תפריט נכון ומאוזן המתאים עבורכם אלא גם חושפת לכם עולם שלם שלא הכרתם. לראשונה, אתם שמים את עצמכם כשולטים על המשקל שלכם ושל אורח החיים שלכם. בסדנת ההרזיה שלנו, תלמדו איך לא להיות נתונים יותר למצבי רוח משתנים, לאכילה רגשית, לתאוות או לדיאטות מתסכלות. פתאום תחשפו לידע מעולם התזונה וכן מעולם הרפואה המשלימה שיגלה לכם איך לשנות את התפיסה התודעתית שלכם על מזון ובאופן כללי על החיים, איך לשפר אך המטבוליזם שלכם פלאים. תהיו חשופים לכל הסודות החשובים של האנטי איג'ינג וכן לכל המחקרים והגישות להרזיה שישאירו אתכם פעורי פה. סדנת ההרזיה, מתקיימת בקבוצות ובמפגשים שבועיים ומתאימה לכל מי שרוצה לשנות את אורח החיים שלו באמת. 

העוצמה שבתוכי מוצאת בכל אחד ואחת מכם את העוצמה שבתוכו

אנחנו, מאמינים שכל אחד שבא אלינו לתהליך באמת רוצה ומאמין בעצמו שהוא יכול לשלוט ל חיו ולהגיע בעצמו לתוצאות מהפכניות. אירית בוטבול עובדיה, פיתחה שיטה ייחודית ומסקרנת אשר נותנת לכל אחד ממשתפי הסדנה את ההזדמנות להרזות תוך שיפור החיים האישיים. אם אתם רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות סדנאות ההרזיה וכן פרטים נוספים על סדנאות שונות לשפור אורח החיים, אתם מוזמנים להרים טלפון לעוצמה שבתוכי – אשר גורמת לכל אחד להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here