סגירת חופשה לתאילנד עם המרכז למטייל תאילנד
קרדיט pixabay

מצד אחד ידוע שתאילנד מהווה יעד אולטימטיבי לטיולים. יש בה איים מדהימים, נופים מרגשים, אוכל ממש טעים, מקדשים מרתקים, תרבות ענפה, תושבים מקסימים, אירועים צבעוניים ושלל מוקדי קניות שווים. עם זאת, מצד שני קשה להבין היכן רוכשים כרטיס טיסה, היכן ישנים, באיזו נקודה מתחילים, על מה לא מוותרים, ממה נזהרים, כיצד נערכים וכדומה. מכאן שמוטב להיעזר ב"מרכז למטייל תאילנד", וזאת כי מדובר בחברה שמתמקדת בכול מה שנוגע לטיול מושלם – הן מבחינת מלונות וטיסות, והן מבחינת יעדים, אטרקציות ומסעדות.

התאמה מלאה

המרכז למטייל תאילנד יעניק מידע נרחב בכל נושא שנוגע לטיול בתאילנד, לצד ניסיון עשיר, ידע נרחב ובדיקה ממוקדת של איכות ההמלצות. מכאן שאתם רק צרכים לציין מה מחפשים והמרכז כבר יסגור עבורכם את סך הקצוות. אי לכך בין אם עומדים לקראת טיול משפחתי ביחד עם הילדים ובין אם עומדים לקראת ירח דבש, הרי שניתן לסמוך על המרכז שימצא עבורכם התאמה מלאה.

תופסים טיסה

מבקשים לקבל טעימה? ובכן מבחינת טיסות ניתן למצוא טיסות לבנגקוק, לפאטייה, לקראבי, לקוסמוי, לפוקט ולצ'אנג ראי. כיצד בוחרים? פונים למוקד, מציינים תאריכים רצויים (לצד יעדים מועדפים), מציינים מהם גילאי הנוסעים ומקבלים למייל מספר אופציות שוות, כאשר המרכז למטייל תאילנד מראש מציין שככול שהכרטיס מוזמן יותר מוקדם, כך המחיר יהיה יותר זול.

איפה מניחים את הראש?

בין היתר תאילנד ידועה בשל המלונות המרהיבים והיחסית זולים, ועל כן אין להתפשר. מה עושים? פונים למרכז ונהנים ממגוון דילים שווים שלא ניתן למצוא באפיקים אחרים. מכאן שעליכם לציין יעד רצוי, הרכב ותאריך, ולהתחיל להתלבט בין שורת ההצעות המפתות – היעזרו בתמונות!

אטרקציות

להגיע לתאילנד מבלי ליהנות משלל האטרקציות שרק היא יודעת להציע משול למצב בו מגיעים למלון מבלי להיכנס לחדר השינה, או מבלי לעבור בבריכה. אי לכך רצוי לדעת מראש מה היעד שאליו מתכוונים להגיע יודע להציע מבחינת אטרקציות, ועל כן נשוב ונציין שמומלץ להיעזר במרכז למטייל תאילנד, ולו כי הוא יידע להציע מגוון אופציות אדירות לצד מחירים נמוכים, במיוחד אם משווים למחירים שהייתם מתבקשים לשלם במקום. מכאן שבין אם מבקשים ליהנות מרכבות הרים, פארק מים וספורט ימי, ובין אם מבקשים טיול רכוב על פילים, קפיצת באנג'י, או לצאת לטיול רכוב בליווי שוורים – הרי שמומלץ לעשות שיעורי בית בהקדם האפשרי.

עד לפרטים הקטנים

לא כל יום יוצאים לטיול ועל כן אם כבר יוצאים ליעד מרוחק, עדיף להגיע עם כמה שיותר מידע, ועל כן המרכז למטייל תאילנד כה חשוב – מעניק מידע משלים שבין היתר כולל פרטים אודות סניפי חב"ד שמצויים ביעדים השונים, מסעדות שוות (לצד הצצה בתפריטים), מסלולי טיול שחבל לפספס ואף מסביר אודות חברות התעופה שעשויות לקבל את פניכם.

ליווי צמוד

לאור הדברים אם מבקשים לצאת לחופשה מבלי לאסוף פירורי מידע מחברים ובני משפחה, אם מבקשים מראש לדעת מה עושים והיכן, אם מבקשים לחוש כמו כל ישראלי ממוצע – לדעת שהולכים על הטוב ביותר לצד המחיר הנמוך ביותר, אם מבקשים לפרסם באינסטוש תמונות של חופשה מדהימה ואם מבקשים עזרה מבלי לקרוא ספרי טיולים ומבלי להשתתף בהדרכות מאורגנות, הרי כל שצריך לעשות הנו ליצור קשר ולקבל מידע מעודכן, אמין ומקצועי, וזאת מבלי לשלם על השירות. מה עוד? גם בזמן הטיול ניתן להיעזר בשירותי המרכז, בזכות מגוון סניפים שפרוסים בכול רחבי תאילנד, מהצפון ועד לדרום. תיהנו – יש ממה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here