כאשר פותחים משרד או עוברים לבית חדש, אחת השאלות המשמעותיות ביותר העומדות על הפרק היא איך לעצב את המקום. ישנם סוגים רבים ומגוונים של עיצובים, כאשר אחד הבולטים שבהם הוא עיצוב כפרי. עיצוב זה מתחבר אל הטבע ואל העיצוב המסורתי הקדום, והוא כולל בעיקר רהיטים העשויים מעץ ותמונות ואיורים הקשורים אל הטבע.

אומרים כן לעיצוב הכפרי

עיצוב כפרי משרה חמימות וביתיות על הבית והמשרד. הוא מעניק לכם אווירה נעימה, מרגיעה ומשוחררת. בעיצוב מעין זה יש חזרה אל העבר הרחוק, והוא מתאים במיוחד לבעלי גינות פרטיות או לאנשים שאוהבים למקם את העציצים הירוקים שלהם בכל מקום. השילוב בין העיצוב הכפרי לפריטים טבעיים כמו אקווריום דגים או צמחים, יוצר הרמוניה לתפארת.

למי לא מתאים עיצוב כפרי

עיצוב כפרי אינו מתאים לאנשים פרפקציוניסטים שאוהבים סדר וצורות סימטריות. לאנשים אלה מתאים יותר עיצוב בסגנון מודרני, שבמסגרתו עושים שימוש רב בצורות הנדסיות ושימוש מופחת בפריטים ואביזרים. העיצוב הכפרי הוא עיצוב משוחרר. כשהבית מעוצב בכפריות, הילדים יכולים לעשות קצת בלגן בבית וממש לא חייבים להחזיר את שלט הטלוויזיה למקומו על השידה. כמו כן, מדובר בעיצוב אשר תומך בשילוב נרחב של תמונות ועיטורים שונים.

עובדים עם מעצב פנים

אם גם אתם מעוניינים לשלב את העיצוב הכפרי בתוך הבית, כדאי לפנות למעצב פנים מקצועי. אלה כמה שלבים שתצטרכו לעבור אתו עד שתגיעו אל התוצר המוגמר:

  • פגישת היכרות – בפגישה זו אתם מבצעים בדרך כלל תיאום ציפיות. זה המקום לשתף את המעצב בכל החלומות הפרועים ביותר שלכם, ולבחון את הרעיונות ברי ביצוע או לא.
  • סקיצות ראשוניות – לאחר שיש לכם רעיון בראש, המעצב עובר לצייר סקיצות ראשוניות שיעזרו לכם לקבל תמונה ברורה יותר.
  • משיגים אישורים – כעת עליכם להתייעץ עם מהנדס הבנייה ולהשיג את כל האישורים הרלוונטיים כדי לבצע את השיפוצים.
  • מבצעים שיפוצים בפועל – השיפוצניקים באים אליכם הביתה ומתקינים את כל הדרוש לכם במטרה להשיג עיצוב איכותי.

זהו, כעת הבית שלכם מוכן ומעוצב בסגנון כפרי מעורר קנאה. אתם יכולים לנוע בו בשלווה ובנחת ולשתות את כוס הקפה הראשונה שלכם, תוך שאתם מתפלאים מהעיצוב בחדש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here