ניקוי שטיחים
קרדיט bigstok

אם ביתכם מעוטר בשטיחים מקיר לקיר או שטיחים רגילים לעיצוב הבית, בוודאי שמתם לב שעם השנים השטיחים נשחקים וצוברים כתמים, אבק ולכלוך ואף שערות במידה ויש לכם בעל חיים שמסתובב בבית ואף ישן על השטיח. על מנת להקנות לשטיחים שלנו מראה נקי, חדיש ורענן רצוי לבצע אחת לשנה ניקוי שטיחים, תלוי במצב השטיחים עצמם. באמצעות ניקוי שטיחים ניתן לקבל שטיחים נקיים באופן יסודי ומעמיק, עם ריח טוב, ללא כתמים ולכלוך והכי חשוב לשמור על בריאותנו.

מתי נזדקק לשירות ניקוי שטיחים?

שירותי ניקוי שטיחים מתבצעים בהתאם למצבם של השטיחים. ישנם שטיחים אשר מצבם הוא טוב וישנם כאלה שמצבם מצריך באופן דחוף ניקוי מקצועי עקב כתמים, לכלוך, אבק וריחות לא טובים או שינוי הצבע של השטיח. במצבים אלה יש להזמין שירות ניקוי שטיחים מקצועי ולא לחכות עוד. מצב זה גם לא טוב לבריאותנו ואף עלול לפגוע בה עקב חיידקים ובקטריות שהשטיחים שלנו צברו עם הזמן, וככל שאנו נמצאים או הילדים שלנו על שטיחים אלו כך אנו מסכנים את בריאותנו האישית.

האם עדיף ניקוי שטיחים רטוב או יבש?

מאחר וישנם לא מעט סוגי שטיחים בשוק החל משטיחי שאג, שטיחים מקיר לקיר, שטיחי צמר, שטיחים ממשי ועוד יש לנקות את השטיח בצורה שונה. שטיחים בעבודות יד אשר עשויים מחומרי גלם איכותיים ינוקו בניקוי יבש על מנת לא לפגוע בסיביהם או לגרום להם נזק. ואילו שטיחים פחות עדינים יעברו ניקוי רטוב. מעבר לכך, שטיחים מקיר לקיר אינם יכולים לעבור ניקוי רטוב ולכם הם ינוקו בשיטה שמתאימה להם. את ניקיון השטיחים מתחלים בניעור השיח מחול ואבק שצבר עם הזמן. פעולה זאת מתבצעת לרוב באמצעות מכונה לניקוי שטיחים. לאחר הניעור היסודי של השטיחים יש להשרות את השטיח במים וסבון ולהסיר ממנו את הכתמים בהתאם לסוג השטיח. ישנם שטיחים שניתן שלא נוכל לנקות אותם באמצעות השרייה במים. ההשרייה עוזרת לנו לקראת השלבים הבאים שבהם הניקוי הוא יסודי ולעומק. ניקוי זה מתבצע באמצעות מכונת ניקוי.

למה כדאי לבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

ניקוי השטיחים הלא יסודי ומקצועי שאנו עושים על מנת לשמור על ניקיון השטיח אינו מספיק. שאיבת האבק וכן שאר הלכלוך אינו חודר לשכבות העמוקות של השטיח, כך שלמעשה אנחנו מנקים את השכבה העליונה של השטיח ולא מגיעים לשכבות העמוקות. באמצעות שירותי ניקיון מקצועי ניתן להגיע לשכבות העמוקות ביותר בשטיח אשר שם נספגים הלכלוך, האבק, החיידקים והבקטריות השונות עם השנים. לאחר ניקוי יסודי בחומרי הניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר בשוק ושימוש במכשירי ניקוי מקצועיים לניקיון יסודי של הלכלוך. ניתן לקבל שטיח נקי, ריחני ומבריק הודות לניקוי היסודי שבוצע בו באמצעות אנשי מקצוע. רמת ניקוי כזאת לא תוכלו לקבל בניקוי שגרתי בבית, גם אם תקנו את מיטב מוצרי הניקוי בשוק.

האם כל אחד זקוק לניקוי שטיחים?

לא אדם שיש בביתו שטיחים בין אם זה לחדרים השונים או אם זה שטיחים מקיר לקיר, חייב לבצע פעם בשנה ניקוי שטיחים יסודי ומעמיק על מנת לקבל שטיח נקי וריחני בעל מראה אסתטי לאורך זמן. ניקוי השטיחים עוזר לנו לא רק לשמור על ניקיון השטיח, אלא גם על בריאותנו האישית. מעבר לכך, הוא מקנה לשטיח מראה אסתטי, רענן ועדכני בדומה לשטיחים חדשים. דבר זה חשוב ביותר, במיוחד שמדובר על מוצר שלא מחליפים כל כמה חודשים אלא כל כמה שנים. מעבר לכך, ניקוי שטיחים מקיר לקיר הם עבודה קשה ומסובכת שדורשת לא מעט זמן ומאמץ אישי שלא נותנים תוצאות טובות כפי שאנו רוצים למרות ההשקעה המרובה. לכן צוות מקצועי ובעל ניסיון יוכל לנקות לכם באופן יסודי ומעמיק ביותר עם מיטב חומרי הניקוי והמכונות הטובות ביותר, וישאיר לכם שטיח מבריק, ריחני ורענן לאורך זמן רב.

2 הערות

  1. בהחלט כתבה מעולה!
    אני אישית ממליצה על מקצוענים 2000 אשר עוסקים בענף ניקוי שטיחים 25 שנים, צוות מקצועי ומחירים אטרקטיביים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here