ניקוי חלונות לבתים פרטיים

אם בחרתם לחיות בבית פרטי, כנראה שאתם בעלי סטייל יוצא דופן ואוהבים את איכות החיים שלכם בצורה בלתי רגילה. לחיות בבית פרטי זאת הבחירה באיכות חיים גבוה המאפשרת מרחב  לאדם הפרטי בצורה יוצאת דופן. בבית פרטי תוכלו לעשות כל העולה על רוחכם (בגבול הטעם הטוב) לעומת דירה, שבשל גודלה, לפעמים אינה מאפשרת דברים רבים. אך יחד עם כל היתרונות, תחזוקה של בית פרטי הינה חייבת להיות מדויקת ולפעמים עשויה לעלות לא מעט כסף (או זמן). למשל, ניקוי חלונות לבתים פרטיים הינו דבר מורכב בהרבה מאשר דירה או חנות קטנה. במקים מסוימים אפילו נצטרך להשתמש בניקוי חלונות בגובה או חומרים מיוחדים המתאימים לסוג החלון הספציפי. אפשר לעשות את זה לבד, מומלץ לעשות זאת עם איש מקצוע. במאמר הבא נסביר מדוע. מוכנים? בואו נתחיל!

ניקוי חלונות לבתים פרטיים – למה מומלץ להשתמש באיש מקצוע.

יש משפט מפורסם שאומר:

"או שתעשה את זה לבד, או שתשלם למישהו יעשה את זה במקומך, העיקר שהתוצאה תהייה לא פחות מעולה"

על מנת לבצע ניקוי חלונות לבתים פרטיים, נצטרך להבין בראש ובראשונה באילו חלונות מדובר, מהסיבה הפשוטה שבניגוד לדירות, הסבירות שחלונות שנוצרו במיוחד עבור אותו בית תהייה גבוה בהרבה בבית פרטי. כנראה שמדובר בחלונות שגדולים יותר מזכוכית עדינה (לא מחייב). בשל גודל החלונות (שלפעמים עשויים להיות רוחב ואורך של קיר), כמות חומר הניקוי תהייה גדולה בהרבה, זמן הניקוי יעלה פי כמה והיכולת להגיע לתוצאה מושלמת בעצמכם תרד בהרבה. מדובר במשימה לא פשוטה ואף מורכבת שתופסת הרבה זמן. וכל אחד יודע כמה זה קל לוותר לעצמו ברגע שנתקלים בקושי.

ההשלכות של הזנחה

סדר וניקיון הם הא' ב' של איכות חיים שאנו כל כך אוהבים לחיות. במיוחד כשמדובר בחלונות הבית, האחראיים לא מעט על האנרגיות בבית. חלון נקי הנותן לשמש לעבור דרכו בקלות, ללא פילטר אפור של שכבת לכלוך עבה, יעשה פלאים לאווירת המשפחה בבית ויגרום לתחושה נפלאה. על מנת לגרום לזה לקרות, מומלץ לבצע ניקוי חלונות לפחות פעם בשלושה שבועות. קחו בחשבון, ככול שחלונות הבית גדולים יותר, כך גם ההשלכות של חלונות מוזנחים יהיו בולטים יותר בהרגשה ובעיקר בולטים יותר בעין. הזנחה מתמשכת תוביל גם ללכלוך קשה הנגרם מאבק וגשמים המסוגלים לייצר בוץ של ממש ואף להסתכן בשריטות מיותרות.

לסיכום

ניקוי חלונות לבתים פרטיים הינו פעולה הכרחית,  מומלץ לעשות זאת עם איש מקצוע, אך אם כבר בחרתם לעשות את זה בעצמכם, הקפידו לייצר סבלנות רבה, לפנות לעצמכם זמן ולעולם לא להתפשר על חומרי ניקוי וציוד שאינו איכותי, על מנת לעשות את זה כמו המקצוענים.  זה הזמן לשמר את האנרגיה בבית, זה משתלם בכל צורה.

שיהיה חלון נקי לכולנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here