מתנות ליום האהבה
קרדיט PIXABAY

אהבה גורמת לנו להרגיש שמחה, נינוחות, שלווה וביטחון, ולכן מתנות ליום האהבה הן מאסט רציני כדי לגרום התרגשות ולשמח את מי שמקבל אותה. בכך מגבירים את ההנאה מהחג הזה שאנחנו אמורים לחגוג למעשה בכל ימות השנה. אבל אם כבר החליטו שיש יום מיוחד לאהבה, למה לא לנצל אותו כדי לעורר כמה שיותר רגשות ולהזרים אנדורפינים נהדרים בזכות הצחוק והחיוכים שתגרמו לבן או בת הזוג שלכם? אנחנו בשוגיס מציעים לכם את הדרך היעילה ביותר לגרום לצחוק בריא ולשמחה לאורך זמן, בצורת מתנות ממותגות ומיוחדות שחשבנו עליהן בצורה יצירתית. על כל מתנה כזאת תוכלו להדפיס את הפרצוף של מי שאתם אוהבים, או את התמונה של שניכם יחד והן יופיעו לכל אורך ורוחב הפריט בפריסה מיוחדת כפי שתבחרו בעצמכם.

מה זה מתנות ממותגות?

מתנות ממותגות הן מתנות מודפסות. אנחנו מכירים את זה בעיקר מחברות שמקדמות את העסק שלהן בצורת פרסומת אבל היום אנחנו בשוגיס מציעים לכם לשקול למתג את המתנה שלכם בהרבה אהבה והומור. זה תמיד עובד וזה תמיד מצליח לגרום לאנשים לחייך ולהעריך מאוד את המחשבה שהקדשתם להם כשעשיתם כל מאמץ בהכנתה. זה אומר למצוא תמונה נהדרת ואיכותית שלהם שתצא ברזולוציה יפה וטובה כשאנחנו מדפיסים אותה על הפריט. זה חשוב כדי שאפשר יהיה לזהות את הפנים וכדי שזה יהיה אפקטיבי בכל מקום שרואים את זה ומזהים את מקבל המתנה מיד. זה חלק מהאפקט המצחיק והמפתיע שיש למתנה כזאת וברור לנו שהיא תהיה מיוחדת הרבה יותר מכל בקבוק יין או חפיסת שוקולד איכותי, למרות שבהחלט אפשר לצרף אותה לשניהם.

מה אפשר לתת במתנה ליום האהבה?

הפריטים שאנחנו מציעים לכם יכולים לשמש מתנות ליום האהבה בקלות, כמו תחתונים לגבר או לאישה, גרביים נוחים ואיכותיים, כובע או לונג לים, או אפילו מסיכת עיניים לשינה מוצלחת. אנחנו יודעים שהמגוון גדול ולכן אפשר אפילו להרכיב סט מעניין של מתנות ליום האהבה ולהרכיב מהן מארז מצחיק ומעניין שיכול להקיף את מקבלי המתנה בהרבה הרבה אהבה ומחשבה עליהם. אין סיכוי שלא יחשבו עליכם בכל פעם שיראו את המתנה המודפסת עם הפרצוף המודפס. זאת המטרה העיקרית של התכנון הזה של הדפסה של הפרצוף על כל פריט שנראה לכם מתאים למתנה. יש לנו רעיון נוסף – הפתיעו וצלמו את אהוביכם בסיטואציה מצחיקה ומכבדת שבה הם יוצאים נפלא ושמחו אותם במתנה ממותגת שעליה מודפסת התמונה הכי מוצלחת שלהם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here