מתי מומלץ לפנות לבית דפוס מקצועי

אמנם מידע רב עובר בשנים האחרונות אל רשת האינטרנט, המחשבים והרשתות החברתיות. גם המכשירים הסלולריים הפכו לאחד מכלי הקיבול הפופולאריים ביותר והפכו את הנייר למוצר פחות נדרש מבעבר. מאידך הנייר עדיין משחק תפקיד במקומות שונים וניתן לפגוש בו במקומות רבים במהלך העבודה, בבית וברחוב. אנו נתקלים מידי יום בשלטים צבעוניים, פלאיירים בתיבות הדואר, עלונים שמחולקים לנו בכל פינה עוד.

הדפסות לקראת באירועים המיוחדים שלכם

במהלך השנה ישנם עשרות אירועים שכל אחד מהם הוא ללא ספק חשוב ומרגש. במקרה של אירוע בעסק שלכם ניתן ליצור סיכות דש ולחלק אותם לעובדים ולמוזמנים. ניתן להדפיס על סיכות מסוג זה כך שהן יתאימו באופן מדויק לחברה שלכם או יעבירו מסר או רעיון שאתם מזדהים אתו. כמו כן, אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הסיכות:

  • את הסיכות מומלץ להזמין מראש שכן הייצור שלהן לוקח זמן מה. כדאי לעשות זאת כחודש מראש כך בטוח שהן יהיו מוכנות בזמן.
  • אפשר להשתמש בסוגים שונים של סיכות בצורות וגדלים שונים. כדאי שלא להתפשר על האיכות של הסיכות שכן הן אמורות להיות במקומן לאורך כל האירוע.
  • אפשר גם לחלק לעובדים מחברות ממותגות בתור מתנה שמביעה הערכה על פועלם. מחברות אלו ניתן להדפיס במהירות רבה על ידי הדפסה דיגיטלית כך שהביצוע יהיה מהיר וללא רבב.
  • תערוכות וכנסים אמורים להכיל משתתפים רבים ועל כן מומלץ להכין מראש שילוט מודפס ברמה גבוהה, כך שכל מי שיבקר באירוע ידע לאן לפנות ולא ילך לאיבוד.

עיצוב ברמה יוקרתית

אם עליכם להציג יצירות אמנותיות לקהל הרחב ניתן לעשות זאת על ידי הדפסה על קאפה שנחשבת לאיכותית מאוד. החומר החלק והקשיח מאפשר לכם להציג כל תמונה או יצירה בצורתה הטובה ביותר. בשימוש בקאפה אין צורך בהצבת מסגרת לתמונה וכך ניתן להשיג מראה אלגנטי וקליל ולאו דווקא מייצג כבדות.

גרף פרינט בע"מ מבינים בכל מה שקשור להדפסה על קאפה וישמחו לסייע לכם בכל הדרוש על מנת להגיע לתוצאות יפות ומושכות. על מנת להיות בטוחים בבחירה מומלץ להיכנס את רשת האינטרנט או להתייעץ עם חברים ובני משפחה שמבינים בנושא זה. כדאי גם לערוך סקר שוק קצר שיראה לכם איזו הצעה הכי משתלמת ואל מי כדאי לפנות בסופו של דבר.

התקשרו עכשיו :  08-9256712.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here