קרדיט תמונות: א.נ.י מיזוג אוויר

בונים? משפצים? רוצים להבטיח לעצמכם את פתרונות המיזוג הטובים ביותר בסביבת המגורים/עבודה החדשה? זה הזמן לדעת הכול על מערכות מיזוג אוויר מסוג VRF

מערכת VRF או בשמה המלא: VARIANT REFRIGERANT FLOW היא מערכת מיזוג אוויר מתקדמת מסוגה המאפשרת התקנה של מספר יחידות אידוי שונות המתחברות למערכת עיבוי מרכזית. באופן זה, ניתן להשיג שליטה נפרדת על  תנאי הטמפרטורה בכל חדר מגורים או חלל עבודה בו מותקנות אחת מיחידות האידוי, וכל זאת מבלי להיות תלויים בתנאי הטמפרטורה בחדרים הסמוכים. 

יתרונות המערכת 

התקנה  של מערכות מיזוג אוויר VRF  תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

  • שליטה מלאה ונפרדת בכל חדר מגורים/עבודה בו מותקנת יחידת אידוי 
  • חיסכון מצטבר של עד 50 אחוזים בצריכת החשמל של המזגן בהשוואה למערכות מיזוג אחרות
  • מערכת מיזוג אוויר המתאפיינת בפעולה שקטה וחרישית גם של יחידות האידוי וגם של יחידת העיבוי המרכזית
  • מערכת מיזוג פונקציונאלית המתפקדת באופן המיטבי ביותר גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד 
  • אפשרות לתכנון מודולארי של המערכת בהתאם לתכנית אדריכלית/תכנית עיצוב פנים 
  • מערכת מיזוג המתממשקת למערכות בית חכם 
  • מערכת מיזוג עם לוח בקרה ופיקוד להשגת שליטה מרכזית על יחידות האידוי 

ויתרונות נוספים המאפשרים לכם ליהנות ממערכת המיזוג האמינה, המקצועית והמתקדמת ביותר מסוגה בענף המיזוג המודרני. 

התקנת מערכות מיזוג אוויר VRF – מה חשוב לדעת?

התקנה של  מערכת VRF חייבת להיעשות באמצעות צוות מתקינים מנוסה ומקצועי, וזאת לנוכח הדרישות המיוחדות הנלווית לפעולת ההתקנה. כמו כן, חשוב לציין את העובדה שלאחר לאחר התקנת המערכת ובטרם הפעלתה הראשונית, נדרש אישור בכתב של  נציג מטעם חברת הייצור של המערכת, וזאת על מנת לוודא שההתקנה בוצעה כנדרש על פי הוראות יצרן. שימו לב –  ללא קבלת אישור מטעם יצרן המערכת, לא תוכלו ליהנות מאחריות יצרן המוענקת לכם במעמד הרכישה. 

מערכות מיזוג אוויר VRF – כיצד הן פועלות? 

מערכת מיזוג הפועלת בטכנולוגיית VRF מבוססת למעשה על יחידת עיבוי מרכזית המאפשרת תפוקות משתנות של קירור. באופן זה, יחידת העיבוי יודעת להתאים את עצמה לתנאי הטמפרטורה השוררים בחוץ, ובתוך כך, להיכנס לפעולה ולהפסיק את פעולתה בכל פעם שהטמפרטורה בחדר מגיעה לרמה אשר הוגדרה על ידי העושים בה שימוש. במקביל, ניתן להגדיר תנאי טמפרטורה שונים בכל חלל מגורים/עבודה בו מותקנת אחת מיחידות האידוי הפנימיות המחוברות ליחידת העיבוי המרכזית. באופן זה, ניתן להשיג שליטה על טמפרטורת המיזוג בכל חלל מגורים/עבודה מבלי להיות תלויים בתנאי הטמפרטורה בחדרים הסמוכים ואף להפעיל כל אחת מיחידות האידוי באופן עצמאי ונפרד. עובדה זו מאפשרת חיסכון מצטבר משמעותי בצריכת החשמל של מערכת המיזוג לאורך כל ימות השנה. 

א.נ.י מיזוג אוויר – המומחים להתקנת מערכות מיזוג אוויר VRF

אנחנו בחברת א.נ.י מיזוג אוויר, עוסקים ומתמחים בהליכי התקנה של כל סוגי מערכות המיזוג, לרבות, התקנת מערכות מיזוג אוויר מסוג VRF. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום התקנת מערכות מיזוג מבוססים על 25 שנות ניסיון בענף המיזוג והיכרות מעשית עם כל שלבי ההתקנה בהתאם לאופי המבנה הנדרש להתקנה וסוג המערכת הנדרשת לכם. 

במסגרת התקנת מערכות מיזוג אוויר VRF, אנחנו בחברת א.נ.י מיזוג אוויר, מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מתכנון מקדים של ההתקנה המיועד למטרות התאמת המערכת לתכנית האדריכלית/תכנית עיצוב פנים של המבנה ולמטרות תכנון מיטבי של מיקום יחידות האידוי הפנימיות ויחידת העיבוי המרכזית. 

עם סיום תהליכי ההתקנה של מערכות מיזוג אוויר VRF, אנו מקיימים בדיקה ראשונית של המערכת באמצעות טכנאי מזגנים מוסמך מטעמנו, וזאת כתנאי לקבלת אישור מטעם נציג של חברת ייצור המערכת. בדיקת תקינות המערכת על ידי נציג מטעם חברת הייצור של המערכת, תאפשר לכם ליהנות מהאחריות המוענקת לכם על ידי היצרן במעמד הרכישה ולהבטיח לעצמכם שימוש אופטימאלי במערכת הודות להתקנה המקצועית והתקנית המיושמת על ידי צוותי ההתקנה המנוסים שלנו. 

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למערכות מיזוג אוויר מסוג VRF ומעוניינים להבטיח לעצמכם את עבודות ההתקנה המקצועיות ביותר בענף המיזוג, זה הזמן ליצור איתנו קשר עוד היום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here