מעקות זכוכית + מעקה זכוכית
קרדיט צילום: יחצ

אין ספק שמכל סוגי המעקות המודרניים שקיימים בשוק, מעקות זכוכית הם הכוכבים הראשי.
מעבר לכך שלמעקות הזכוכית תפקיד מאד חשוב בהענקת בטחון לאדם בסביבה הנתונה, למעקה הזכוכית השפעה ניכרת על מראה הבית, העסק או המשרד בו הוא מוצב.

אז למה דווקא מעקה זכוכית?

"לא נראה בכלל" – אין ספק שהיתרון הבולט ביותר של מעקה הזכוכית הוא שהוא אינו דורש תחזוקה רבה. הוא אינו דורש חידוש צבע ואופן הניקוי שלו הוא פשוט ביותר- שפריצר, עיתון ישן ויש לכם מעקה זכוכית מהמם, חדיש ולגמרי לא נראה בכלל😉

הבית יראה גדול יותר – אחד החסרונות הבולטים במעקה רגיל הוא הצבתו במקום בו הוא מסתיר מפני האדם את שאר החלל. יתרון בולט של מאפייני מעקה הזכוכית, על פני חומרי גלם אחרים, הוא שהוא תופס שטח קטן ובכך ביתכם יראה גדול יותר ויפנה לכם מקום לניצול מירבי של החלל.

חזק, עמיד ובטיחותי – בניגוד לדעה הרווחת לפיה זכוכית היא דבר שברירי הרשו לנו לחדש לכם- הזכוכית ממנה עשויים מעקות זכוכית היא חומר עמיד בפני שחיקה, שאינו מתבלה עם הזמן ולא דורש טיפול מיוחד. בנוסף, מעקות הזכוכית נוחים להתקנה ולהסרה ולמען הסר ספק ודאגה- הם מיוצרים בקפידה כך שיהיו בטיחותיים ובהתאם לכל התקנים הנדרשים.

מרשים, סולידי ומדויק – באם החלטתם להתקין מעקה זכוכית במשרד ובאם אם בביתכם הפרטי תדעו שהבחירה שלכם היא לגמרי נכונה. הפשטות והסולידיות של מעקות הזכוכית הופכים אותם לכאלה שמתאימים לכל חלל בו רק יוצבו.  המראה הסולידי של מעקה הזכוכית מעניק גמישות דקורטיבית וכך ניתן יהיה לתכנן מעקות זכוכית מרהיבים, משולבים עם חומרים אחרים ועוד. שילוב מעקות מזכוכית בעיצוב הבית או העסק הוא תוספת דקורטיבית, ,מודרנית ומרשימה.

קרדיט צילום: יחצ

סוגי פרזול למעקות זכוכית

  • מנטים – מנטים הם מעין תופסני מתכת קטנים שמחזיקים את המעקה לכל אורכו. מעקה זכוכית עם מנטים יעניק לחלל בו יוצב מראה סולידי ועדין.
  • עמודים – אם אתם אנשים של דרמה ושואו סוג פרזול זה תפור עליכם. מעקה זכוכית על עמודים מעניק מראה מיוחד ודרמטי יותר וניתן להתקין אותו גם על עמודי נירוסטה וגם על עמודי אלומיניום. עצה שלנו- על אף שעמודי הנירוסטה יקרים יותר, היינו ממליצים דווקא על עמודי האלומיניום היות והמראה שלהם נראה יותר עדין ויפה.
  • מעקה שתול – מדובר במעקה סופר מיוחד שהבסיס שלו מותקן בתחתית הריצוף, מה שיוצר אפקט של ריחוף מאחר ורואים רק את הזכוכית ללא כל אזכור של הפרזול שנמצא כאמור מתחת לריצוף. שימו לב כי המעקה ניתן להתקנה רק בתנאים ספציפיים מאד שחייבים לבוא בהתאמה מלאה לתשתית הקיימת בבית.

מעקות זכוכית בהתאמה אישית – רק בדקור גלאס!

עניין ההתאמה האישית הוא חשוב מאד ומהווה בסיס לכל החלטה של התקנת מעקה. הצוות המקצועי של "דקור גלאס" מתחשב בעובדה כי לכל לקוח צרכים שונים ופרמטרים שונים אשר מתאימים ספציפית לבית או לעסק שלו. חלק מהלקוחות ידרשו מעקה שתול לגדר הזכוכית שלהם, חלקם ירצו עמודונים- כל אחד והחזון שלו. יחד עם החזון שלכם והמקצועיות שלנו ניצור את המוצר הכי מדויק, מרשים ובטיחותי שרק תוכלו לדמיין!

מעוניינים לשלב מעקה זכוכית בבית או בעסק שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here