מסכי מחשב 24
קרדיט FREEPIK

איזה גודל מסך מחשב כדאי לקנות?

מסך מחשב זה פרט חשוב מאוד בכל עמדת עבודה משרדית, כאמור בלי מסך מחשב לא ניתן לראות את הביצועים של המחשב עצמו, לכן חייבים לחבר לו מסך מחשב, כאמור המסך חייב להיות מותאם לצורכי העבודה.

מסך מחשב חדש במחיר מתאים לכל כיס

ננוקס ישראל בע"מ גאה להציג בפניכם את חברת הבת FOTECH QUANTUM, אשר משווקת כיום מספר מסכי מחשב חדשים. ביניהם: מסך מחשב 19", מסך מחשב 24" מיני גיימינג, מסך מחשב 27" קעור גיימינג. המסכים שלהם מאוד איכותיים במחירים מאוד תחרותיים הנוחים לכל כיס. כמובן שחוץ מעלות ואיכות כל מסך בעל מאפיינים שונים העונים לכל הגדרה של צורך למשתמש הרוכש.

סיווג סוג המסך לצורכי המשתמש

מסך מחשב הוא המפתח לעבודת המשרד שלנו ביומ-יום. איכות המסך חשובה מאוד וכמוכן מספר נתונים אחרים שיש לבחון כמו: מהירות רענון, גודל המסך, ועוד מספר נתונים שיהיה חשובים יותר או פחות לפי צורכי המשתמש.
אם ניקח לדוגמא מסך מחשב 19" מבית FORTECH, בעל רענון של 60 הרץ. ניווכח לגלות שמסך מהסוג הזה מתאים יותר לצורכים סטטיים כמו הצגת צג מסוים ללא צורך בגרפיקה גבוהה או יכולות יוצאות מגדר הרגיל, כמו עבודת משרד פשוטה ועבודה בWORD וEXCEL וכמובן דפדפני האינטרנט ועוד מספר תוכנות.
אם ניקח את מסך המחשב 24" של FORTECH, בעל רענון של 75 הרץ. נוכל לראות ביצועים גבוהים יותר, אשר כמעט דומים לביצועי מסך גיימינג. כמובן שמסך לגיימינג זה דבר אחר לגמרי, אבל בכל זאת המסך הנ"ל ירוץ קצת יותר מהר, את תוכנות הגרפיקה יהיה ניתן לראות טיפה יותר בבירור ושאר הביצועים הגרפיים ירוצו מהר יותר.
במסך מחשב 27" קעור גיימינג של FORTECH, בעל רענון של 165 הרץ. נוכל להשתמש בהנאה מופרזת במשחקי גיימינג למיניהם בתוכנות לעיצוב גרפי וכל תוכנות המחשב באופן חלק ומהיר. אם אתם צריכים מסך לעבודה מסיבית כזאת, אשר יפיק לכם נוחות והנאה מירבית. זה המסך עבורכם.

צריכים מסך מחשב חדש? המסך התקלקל? בשביל זה אנחנו כאן!

המומחים של ננוקס ישראל בע"מ יכולים לעזור לך לבחור ציוד היקפי למחשבים. כנסו לאתר שלנו או צרו איתנו קשר ונסביר לכם על ההבדלים בין מסכי מחשב – ונחסוך עבורך זמן, הוצאות ודאגות מיותרות לחלוטין.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here