מסודרים: הזוגות הטלוויזיוניים הכי שווים על המסך - המלצות לבינג'
קרדיט שאטרסטוק

שולי ונחמה

כשהיינו קטנות סיפור האהבה האהוב עלינו היה זה שהצליח לשרוד את ביצות האש, את הרוזן בעל שש האצבעות ואפילו את המוות, ומצאנו את עצמנו צופות שוב ושוב ושוב בנסיכה הקסומה. מאה אחת מאוחרת יותר, למדנו שאהבה וזוגיות מורכבים הרבה יותר ממה שמראים באגדות ואת ההשראה והנחמה לחיפוש אחר הזוגיות המושלמת מצאנו על מסך הטלוויזיה בדמות דמויות מסדרות, ולשמחתנו אנחנו לא צריכות לחכות לפרק של השבוע הבא ובוודאי שלא צריך להכין קסטה להקלטה בווידאו – כמעט כל הסדרות שאנחנו אוהבות זמינות לצפייה ישירה, והזמינות הזו היא מה שגורם לנו להתאהב בהן כל כך מהר.

אנחנו יודעות, יש גם הרבה זוגות בלתי נשכחים בסדרות ישראליות לצפייה ישירה, אבל הפעם בחרנו להתמקד בכאלו תוצרת חוץ, כדי שישאר לנו על מה לכתוב בפעם הבאה.

החיים עצמם: טובי וקייט

בתחילת הדרך נעו היחסים בין שתי הדמויות באינטרוולים עוצמתיים ומטלטלים, אך השניים מצאו את הדרך לאיזון. השותפות בין השניים חזקה ומעוררת השראה, כשנקודות הבונוס מוענקות לטובי שבחר לא לשתף פעולה עם אמא-רבקה שביקשה לדבר איתו אודותיה מאחורי הגב ואמר:״I'm Team Kate for life״. ואנחנו, חביבי, בצוות שלך!

אבודים: ג'ין סו קוון וסאן וו-קוון

יש זוגות שלא שורדים אפילו סוף שבוע בחוץ לארץ, ואנחנו די בטוחות שאין שום סיכוי שהמצב היה אחר לו הם היו נתקעים על אי בודד. זו רק אחת מהסיבות שאהבתם של ג׳ין וסאן, חוצת המעמדות ושורדת ההתרסקויות, חיממה את ליבנו לאורך כל הסדרה – כשסצנת הסיום שלהם הציפה את עינינו בדמעות שיכלו להטביע צוללת.

קטסטרופה: שרון ורוב

סטוץ חד פעמי שהוביל להריון מפתיע הוא נקודת המוצא לאחת ממערכות היחסים הכנות והמצחיקות ביותר שראינו אי פעם על המסך, כשהפערים התרבותיים בין האנגלייה לאמריקאי רק הפכו אותה ליותר מפולפלת.

ברוקלין 99: קווין והולט

האהבה בין שני הגברים ה(אין דרך עדינה לנסח זאת) מעט מוזרים האלה, היא מיוחדת במינה. מעין הוכחה ניצחת לפתגם ״לכל סיר יש מכסה, גם אם הוא מחבת גריל״. גם בזמנים הכי קשים, הם מצליחים לשמור על אהבה וכבוד ומוצאים את הדרך לפתור כל מכשול שנקרה בדרכם – גם (ובעיקר) כשאחד מוציא את השני מאזור הנוחות.

גירושים: פרנסס ורוברט

לנהל זוגיות זו משימה לא פשוטה ולהתגרש הרבה פחות, בטח כשהסיפור כולל ילדים. הסדרה גירושים (מבית היוצרת של הסדרה קטסטרופה) מצליחה להתמודד בצורה מופלאה עם הרגעים הקשים, הרגשות הסוערים והמפגשים הבלתי-נמנעים בין שני אנשים שמנסים להתמודד עם החיים אחרי הנישואים.

ג׳נטלמן ג׳ק: אן ואן

סיפור אהבתן של אן ליסטר ואן ווקר אינו חוצה מעמדות, אבל על רקע המאה ה-19 באנגליה השמרנית, הוא ללא ספק חריג ביותר. בעידן בו נשים צופו להתלבש בשמלות ולציית לדבר הגברים, מצליחות השתיים להתנהל כבנות-זוג לכל דבר באופן מעורר השראה ואנחנו לא יכולות לחכות לשידור של העונה השנייה.

המדריך לרוצח: קונור ואוליבר

בין כל הטירוף שמלווה את כל העונות של המדריך לרוצח, הזוגיות של קוליבר היא הדבר הכי מנחם שיש, ואנחנו מוכנות להתכרבל איתם לנצח.

התנהגות טובה: לטי וחוויאר

ההורים שלכם – לא משנה בני כמה אתם – לא בהכרח יעודדו את הצפייה בסדרה העוקבת אחרי הקשר בין הגנבת, הנוכלת והנרקומנית לרוצח השכיר, אבל החיבור בין השניים כל כך סקסי שאנחנו משאירות את כל סוגיות המוסר בצד.

משתגעים מאהבה: פול וג׳יימי

לא משנה כמה זוגות נשואים טריים עלו על המסך הקטן מאז ירדה הסיטקום המצויינת ב-1999, לעלילות השניים (וכלבתם מארי) תמיד תישמר פינה בפנתאון הלבבי שלנו. ממש כמו העיר ניו יורק שבה מתרחש סיפור האהבה, הזוגיות של פול וג׳יימי קשוחה, שנונה ויפיפייה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here