מטען נייד תלת פאזי: כך תוכל לטעון את הרכב החשמלי שלך במהירות הבזק

מטען נייד תלת פאזי: כך תוכל לטעון את הרכב החשמלי שלך במהירות הבזק
קרדיט לתמונה - Freepik

בשעה טובה עברתם לרכב חשמלי וגם התקנתם עמדת טעינה ביתית. כדי שתזכו במענה שלם לכל מצב, מומלץ שתשקיעו גם במטען נייד לרכב חשמלי תלת פאזי, שיספק לכם במידת הצורך טעינה מהירה במיוחד.

משמעותו של מטען נייד תלת פאזי לרכב חשמלי

מטען נייד לרכב חשמלי תלת פאזי הינו מכשיר טעינה חשמלי נייד עם חיבור תלת פאזי, יחסית קומפקטי וקל משקל שאין בעיה לאחסנו ברכב, המוצע בשוק בדגמים שונים כשלכל דגם יש הוראות שימוש שונות. יש לחבר לו כבל טעינה ומחבר מתאימים, וכך ניתן לטעון במהירות את סוללת הרכב החשמלי בעיקר כשאין אופציה אחרת וכשנמצאים יותר מידי רחוק מעמדת טעינה קבועה. ככזה מטען נייד לרכב חשמלי הינו מוצר חיוני המונע מצבים בהם אתם תקועים עם הרכב ללא עמדת טעינה קרובה.

יתרונות שימוש במטען נייד חשמלי תלת פאזי

קניית מטען נייד תלת פאזי לרכב חשמלי כדאית בהיותו מספק גיבוי חשוב למקרים בהם אין בנמצא עמדת טעינה, למשל כשיוצאים לנסיעה ארוכה, כשחונים באתר קמפינג וכו'. מדובר במכשירים יחסית קומפקטיים וקלי משקל, שאינם מחוברים לקיר ושאין בעיה לגלגלם ולהחזיק אותם ברכב.

בנוסף, מטעני תלת פאזי ניידים לרכב חשמלי מספקים מענה מהיר במיוחד לצורכי טעינה. ושלא כמו מטען נייד לשקע רגיל שמהירות הטעינה שלו איטית, מטען נייד תלת פאזי מאפשר לטעון את הרכב החשמלי במהירות רבה. כמו כן מטעני התל פאזי שיש בשוק מתאימים למרבית הרכבים שיש בשוק המקומי.

אי לכך מדובר בפתרון נוח למצבים בהם נוסעים למקומות שאין בהם עמדת טעינה, ולמקרים בהם לא שמתם לב למצב סוללת הרכב ואתם עומדים להיתקע באמצע נסיעה ללא עמדת טעינה סמוכה. פתרון זה למעשה מגדיל לכם את טווח הנסיעה ומקטין את הצורך בעצירות לטעינת הרכב.

שימוש נכון במטען נייד  לרכב חשמלי

חשוב להבין כי מטען נייד לא נועד לשימוש קבוע לטעינת רכב חשמלי, אלא רק כאמצעי גיבוי עבור מצבי חירום. כמו כן מטענים אלו מיועדים רק עבור רכבים חשמליים ולא לאף שימוש אחר.

יש לעשות שימוש במטענים ניידים בהתאם להוראות היצרן. במטעני רכב ניידים יש לעשות שימוש רק בסביבה יבשה, ואין לעשות שימוש במטען אן חלקו ממנו פגום. בנוסף יש לעשות שימוש במטען רק עם כבל ייעודי עבורו.

כמו כן, אין לנתק את שקע במטען באמצע טעינה, ויש להיזהר מסכנה של כוויות או התחשמלות. יש להניח את המטען הנייד רק על גבי משטח שאינו דליק או מוליך ויש לשמור עליו מפני טמפרטורות קיצוניות ומפני חבלות.

מאמרים נוספים
איך בוחרים גרביונים חדשים?
כשזה מגיע לבחירת גרביונים המתאימים לגופך ולצרכים שלך, יש כמה...
הכל אודות דורבן בעקב
באוכלוסייה שלנו יש סוגים שונים של כאב, וחלק מהם חוזרים...
ספה מיטה
ספת מיטה היא חלופה אידיאלית לאירוח אורחים כאשר חסר לכם...
העיצוב האחרון: הקולקציה האחרונה של רוברטו קוואלי, מעצב העל, נחתה בישראל
רוברטו קוואלי, המעצב האיטלקי בעל הקו הייחודי, שהותיר אחריו מורשת...
תכשיטים אופנתיים לאישה
האם את מחפשת דרך להוסיף טאץ' מיוחד ללוק שלך? האם...
דירות למכירה בחיפה ללא תיווך
כל מי שאי פעם חיפש דירה למכירה מכיר את ההתלבטות...
הולכים לטייל: סנדלים יעודיות לטיולים מבית CAPRICE
מותג נעלי הנוחות עטור הפרסים הגרמני CAPRICE הבלעדי לרשת הלב...
סנדל או נעל?
רשת ההנעלה הלב הכחול, המתמחה בהנעלת נוחות לנשים ולגברים ומייבאת...
לעצמאות: מצית זיפו פטריוטי
מותג המצתים האמריקאי ZIPPO המתמחה במציתים איכותיים ומעוצבים בשלל דוגמאות...
טיפול בדיכאון וחרדה
דיכאון וחרדה הפכו להיות שתי תופעות שכולנו מכירים את השם...
דילוג לתוכן