מטבח זה כל הסיפור – שיפוץ מטבחים בקלות ובמהירות
קרדיט: לה מדרה

מטבח בחברה הישראלית הוא הלב של הבית. אי אפשר לדמיין בית ישראלי בלי בישולים של יום שישי וארוחות משפחתיות. אז בכל הנוגע למטבחים, בעלי דירות רוצים להשקיע כדי ליצור את מטבח החלומות שלהם. שלא כמו בעבר, כיום ניתן לשפץ בקלות מטבחים וליצור חלל שונה לגמרי בעזרת נגר מקצועי ואמין. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל נגריית לה מדרה.

איש מקצועי למשימה

המטבח הוא החלל החשוב ביותר בבית בעייני משפחות רבות. ההוויה הישראלית סובבת ברובה סביב אוכל ואנו לא יכולים להרשות לעצמנו לבשל בסביבה לא בטיחותית ולא נעימה. לכן, שירותיו של נגר מטבחים דווקא בעת שיפוץ כללי של הבית יכולים לשפר גם את נראות החלל וגם את יכולת הבישול בצורה בטוחה. נגר מקצועי מחזיק במיומנות שיכולה לבוא לידי ביטוי בצורות רבות ולשפר את המטבח שלכם פלאים.

מכניסים קצת צבע לחוויית הבישול

בישול בכלל ואוכל בפרט הם חוויה בעיני רבים. אם כך, מדוע לא להפוך אח חווית הבישול כולה למודרנית, משמחת וצבעונית? טרנד חידוש מטבחים הופך נפוץ יותר ויותר במחוזותינו. יצירת ארונות מטבחים צבעוניים, בשילוב אי במרכז המטבח הופך את חלל המטבח לחדר שכיף לבלות בו לאורך כל שעות היממה. את מטבחי העץ הגנריים מחליפים משטחי זכוכית בצבעים שונים, פלסטיק וגם עצים מורבכים יותר שניתן לייצר בצבעים בוהקים ומרעננים. כך, אתם לא רק משפרים את איכות המטבח, אלא גם הופכים את הבית למקום שמח הברה יותר.

ארונות בעיצוב אישי

שיפוץ מטבחים היא עבודה לאנשי מקצוע. נגרים עוסקים באופן יום יומי ביצירת ארונות בהתאמה אישית לכל לקוח והופכים מטבחים ישנים ומסוכנים לחללים עוצרי נשימה ומיוחדים.

אין ספק, תחום נגרות בהתאמה אישית הוא נחלת הכלל כיום. לקוחות מוכנים להשקיע, ולא מעט, בנגר מקצועי שיעצב להם את מטבח החלומות באופן אישי. זו לא רק איכות הארונות שמתקבלת, אלא גם העובדה שיש לכם מטבח יחיד ומיוחד, שנוצר כולו בשבילכם ומאפשר לכם לחגוג את החיים בכל בוקר מחדש. עם מטבח מעוצב אישית, ארוחות הבוקר יהפכו להיות חגיגה שאף בן בית לא ירצה לפספס.

נגריית לה מדרה היא נגרייה בבעלות פרטית אשר עוסקת מזה 20 שנים ביצירת עבודות עץ משובחות. תחום ההתמחות של הנגרייה הוא מטבחים בעיצוב אישי. כל לקוח זוכה לתהליך תכנון יצירה מותאם לצרכי הבית כאשר אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר. התוצר הסופי משלב תכנון וחשיבה עם ביצוע מבריק. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 050-6671231.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here