מותגים בעולם צעצועי המין

אנחנו כצרכנים מעדיפים לרכוש את המוצר שאנו קונים שיהיה מקורי, בעל שם, מותג מחברה מוכרת וידועה ששמה הולך לפניה, חלק יעשו זאת כי זה אופנתי, (אולי החלק הגדול), שמות כמו דולצ'ה וגבאנה, שאנל וכו..חלק מהצרכנים ירכשו מחברות שכאלו כדי להבטיח איכות ואריכות הימים של המוצר, הרי אם האיכות של המוצר יהיה ירוד, אז הוא לא היה בעל שם עולמי.

עולם הצרכנות מגוון והוא לא מסתכם רק באופנה ולעתים נבחר דווקא במוצר הלא מקורי, למה? כי זה זול יותר, זה לא מזיק וכן הלאה, אז כן, ללבוש חולצה טי-שירט לא מקורית, זה לא כל כך משנה, רק את/ה מודעים למכך והחולצה או המוצר כן יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן ואינם מזיקים.

לא כך הדבר בכל הנוגע לעולם המין, אביזרי סקס כן צריכים להיות מקוריים, כן צריכים להימכר בחנות סקס מוסמכת ולא בשוק. אתם רוצים שמוצריי הסקס שאתם רוכשים בין אם רכשתם בחנות סקס אונליין, או פיזית נכנסתם לחנות, אתם רוצים שיהיו באיכות הכי גבוהה, שיהיה להם חיי מדף ארוכים ובעלי שם דוגמת מוצרים של חברת Fun Factory.

תחשבו על זה כך, צעצועי מין נוגעים באיברים הכי אינטימיים שלכם, האם אתם באמת מעוניינים להחדיר לתוך הנרתיק שלכן או לפי הטבעת מוצר ממפעל מפוקפק? האם תרצו להחדיר את איבר מינכם לפלשלייט לא מקורי? עזבו את זה שהתחושה תהיה שונה, אבל גם אתם לא יודעים באמת ממה עשויים מוצרים לא אמיתיים.

מפעל Fun Factory

לכן ובהתאם לזאת יש לרכוש צעצועי מין בחנות סקס בעלת שם, כזאת שהמוצרים שלה נרכשים ממפעלים ששמם הולך לפניהם, חנות כמו סקס-פלאנט. מפעלים כמו Fun Factory.

מפעל גרמני הקיים מעל 20 שנה (ב-2003 פתחו מעל בארה״ב) מהחלוצים לעבוד עם צעצועי סיליקון, הצעצועים שלהם איכותיים ולעתים אף מצועצעים שזה מדליק כמו חרוזים אנאליים Flexi Flexi העשויים מסיליקון ובאים עם ידית אחיזה בצורה של תולעת חמודה.

מפעל Fun Factory ממקום במיקום פסטורלי על גדות נהר ה Weser, המפעל עובד עם המוצרים הגולמים האיכותיים ביותר ומשתמש במהנדסים, בוחנים ומעצבים מהשורה הראשונה, מה שמביא למוצר איכותי, מקורי ובעל עיצוב ייחוד, לא מאיים וכייפי.

שורה תחתונה אם אתם רוכשים מוצר של Fun Factory מובטח לכם צעצוע מין איכותי וחווית מין משובחת ואף משעשעת לעתים.

סיכום

מוצרי סקס קונים בחנות סקס מוסמכת ובעלת שם, מוצרי סקס קונים מקוריים המופקים מחברות ומפעלים כמו Fun ,Factory ולא מתפשרים על הנושא.

חנות הסקס, סקס-פלאנט מציעה אפשרות רכישה אינטרנטית של המבחר הגדול בארץ של צעצועי מין ברמה גבוהה ולא מתפשרת, תוכלו למצוא אביזרים כמו ביצים סיניות, חרוזים אנאליים, פלאג אנאלי, רוקט פוקט, סטיספייר, ויברטורים ועוד ועוד.

אל תתפשרו על הגוף שלכם/ן, הזמינו מוצרי מין מהמקום הנכון!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here