מומחים לשבירת קירות
קרדיט: המשפצים שלי

כיצד בוחרים במומחה לשבירת קירות? מה כולל ההליך, והאם יש לבצע בדיקות מקדימות (רמז: בהחלט)? על כל זאת ועוד במאמר שלפניכם. במרב המוחלט של המקרים הצורך לשבור קירות עולה בעקבות שיפוץ שמתבצע בבית, במשרד או באחר ונוגע למעשה בשלושה סוגי קירות; קירות בטון, קירות בלוקים וקירות גבס שהולכים וצוברים תאוצה בשנים האחרונות.

שבירת קירות – דעו את הסכנות

חשוב להבדיל בין קירות פנימיים (אשר מטרתם חלוקת פנים המבנה) ובין קירות חיצוניים. בכל מקרה, וללא כל קשר לסוג הקיר המועד להריסה, יש לבצע בדיקת התאמה מצד מהנדס מומחה. במקרים שונים יתעורר אף הצורך בקבלת אישור הריסה מטעם העירייה. לא ניתן להפריז בחשיבות בדיקה זו מצד המהנדס, ועל אף זאת ניכר שרבים בוחרים לפסוח עליה. ללא ספק מדובר בבדיקה מצילת חיים (ראו ערך "אסון ורסאי").

בנוסף לכך, וכתוספת לבדיקת המהנדס, יש להבין האם בקיר המועד להריסה עוברים צינורות חשמל או מים. ניתן בהחלט הסיר קיר שכזה, אך חשוב להיות מודעים להמצאותה של הצנרת.

ניתן לומר כי כאשר מדובר על קיר גבס פשוט, ניתן לבצע את השבירה באופן עצמאי (אם אתם מוכנים לאתגר). המשימה כוללת כמובן את פירוקן של מסילות האלומיניום שתומכות הקיר. כאשר מדובר על שבירת קירות בלוקים או בטון, באופן הגיוני מדובר במטלה מורכבת וקשה יותר, כזאת אשר עליה להתבצע על ידי בעלי מקצוע מומחים. תחילת השבירה נעשית בגובה של מטר אחד ובאמצעות קונגו (פטיש הידראולי). לאחר שלב זה יש להשתמש בציוד אחר, עדין יותר, כדוגמת מסור בטון.

על שבירות קירות בלוקים ובטון להתבצע אך ורק על ידי מומחים!

חשוב לנו להדגיש כי מדובר בעבודה, אשר באם לא תתבצע על ידי איש מקצוע, עלולה להוות סכנת חיים של ממש. קראו חוות דעת (אך התייחסו אליהן בערבון מוגבל), שאלו והתייעצו עם מכרים ואנשים עליהם אתם סומכים. קחו את הזמן, שקללו את הפרמטרים והגיעו לידי הבחירה הנכונה באופן מושכל. הקפידו לא ללכת שבי אחר הצעת מחיר נמוכות לכדי חשד לעומת המקובל בשוק.

אנו חשופים לתחום הבנייה זה שנים ארוכות ובהחלט מודעים לכמות הגדולה של אנשי מקצוע באיכות ירודה, וסולדים מכך. צוות האתר ישמח לשרת אתכם נאמנה ולספק לכם מומחי שבירת קירות (בלוקים, בטון או גבס) איכותיים ומקצועיים אשר יספקו לכם עבודה באיכות הגבוהה ביותר. למידע, פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אנא אל תהססו לפנות אלינו.

המאמר באדיבות אתר המשפצים שלי: https://my-renovations.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here