מובילים מומלצים וזולים להובלות בכל חלקי הארץ
קרדיט pixabay

כל מי שכבר עבר דירה בחייו, יודע מה ההבדל בין מוביל מקצועי, לבין מוביל חאפר. כאשר בוחרים חברת הובלה מומלצת, רוב הסיכויים כי ההובלה תסתיים בשלום והשקט הנפשי שלכם הוא למעשה מעל לכל. יש לבצע את החיפוש אחר חברת הובלות באופן ממוקד ולברר כמה שיותר פרטים על החברות שמציעות שירותי הובלה. לדוגמא: המלצות של גולשים, מכרים ובני משפחה, שנות הוותק של החברה, איזור שבו החברה עובדת ונמצא באזור העיר שבה אתם גרים או שממנה אתם מעוניינים לעבור, אם לחברה צוות מקצועי ומיומן, אם היא מציעה ביטוח על ההובלה, שירותים נוספים כגון אריזה, אחסנה,  פירוק והרכבת רהיטים ומוצר חשמל כגון מקרר שיש לפרק את הדלת שלו בכדי שיוכל לעבור בפתח הדלת, שירותי הובלה במנוף לחפץ כבד שיש להעביר מהחלון הגדול הנמצא בסלון ועוד.

על מנת למנוע וויכוח ביניכם לבין נציג מטעם חברת ההובלות, יש לבצע השוואת מחירים במחירון בין חברות הובלה הנמצאות בקרבתכם, כך שתהיה לכם את האינדיקציה הנכונה ותמנעו עוגמת נפש מולכם ומול מובילים. ישנו שוני במחירים של ההובלות ויש לדעת בדיוק את גודל התכולה והחברה אשר תתאים את משאית השינוע שתהיה בגודל שיתאים לתכולה.

המחיר משתנה עם תוספת של מנוף הובלה

לעיתים יש מספר קטן של חפצים, אך גודל של רהיט מסוים, אם פסנתר שיש להוביל אותו בשיא הזהירות ורק באמצעות מנוף הובלה , אשר יעביר את הפסנתר מהחלון של הסלון כאשר סבלים נמצאים גם ליד המנוף וגם למעלה בדירה עצמה. מחיר ההובלה ישתנה גם בגלל כמות מובילים אשר צריכים לטפל בהובלת הפסנתר או הריהוט הכבד וכן התשלום למנוף ההובלה, אשר מחירו נקבע לפי שעת השכרה. בחברת הובלות מיכאל ובוריס , תוכלו למצוא שירותי הובלה בפריסה ארצית, שירותי הובלה במנוף משאית, שירותי אחסון ושירותים מתקדמים נוספים במחירים סבירים.

ישנן חברות הובלה שגם מספקות שירות של מוביל לפריטים בודדים או הובלה קטנה וחברות שמספקות את כל סוגי ההובלות גם בימים שאינם שגרתיים כגון שבת, או שעות הערב והלילה, כאשר התנועה אינה רבה, מה שמאפשר מעבר לדירה החדשה חלק ומהיר. מי שאין לו זמן בכל השבוע בשל עומס העבודה בכל ימות השבוע, יעדיף הובלה בשעות בלתי שגרתיות ואף ישתמש בשירותי אריזה מה שיהיה שווה כל שקל, כך שהוא יחסוך בזמן והכול יתבצע באופן המקצועי ביותר.

עם שירות הובלות כזה לא תחשבו פעמיים…

יש לקחת את כל נושא חברת הובלות מומלצת במכלול אחד והכוונה היא לקריטריונים מכריעים, כגון: שירות, רכבים משוכללים, צוות מובילים מיומן, איש מקצוע של פירוק והרכבה, שירותי הובלה במנוף, שירותי אריזה, שירותי אחסון תכולה והעיקר – יחס אדיב ומקצועי, אמינות, ביטוח לתכולה בזמן ההובלה ומחיר סביר. את כל היתרונות הללו, תמצאו בחברת הובלות מיכאל ובוריס, אשר מעניקים את היתרונות המהותיים ביותר ללקוחותיהם. לחברה יש את כל הציוד המשוכלל ורכבי השינוע להובלה בטוחה, שירותי הובלה במנוף, מענה ללקוחות 24 שעות,הובלות גם בערב וגם בימי שבת. נשמח לשרת אתכם ולייעץ לכם בכל שאלה ולהעניק לכם את השירות האמין והמיומן שלנו ולהצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל הארץ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here