מהי טבעת סוליטר
קרדיט freepik

בחירת טבעת אירוסין איננה דבר פשוט. ישנם זוגות אשר מגיעים יחדיו לצורך בחירת טבעת האירוסין בחנות תכשיטים כזו או אחרת ולעומת הזוגות הללו, ישנם גברים אשר מעדיפים לבחור את טבעת האירוסין עבור בת הזוג שלהם באופן עצמאי, מבלי לערב את בת הזוג וזאת בכדי להפתיע את בת הזוג שלהם בהצעת נישואין מיוחדת ומרגשת. אם בת הזוג מעדיפה טבעת אירוסין בסגנון קלאסי, כדאי מאוד שתבחנו את טבעות הסוליטר המוצעות בחנויות. טבעת סוליטר מהווה כיום את טבעת האירוסין הקלאסית, הנקייה ובסופו של דבר, גם המיוחדת ביותר שיכולה להיות בקטגוריית טבעות האירוסין.

כיצד רוכשים טבעת אירוסין בצורה הנכונה

כאשר מחפשים טבעת אירוסין, ישנם כמה פרמטרים שיש צורך לבחון בכדי לקבל החלטה נכונה: ראשית כל, יש להגדיר מראש את התקציב הנתון עבור רכישת הטבעת ובהתאם לתקציב זה, יש לבחון את טבעות האירוסין המוצעות. שנית, יש צורך לברר מראש, מהו סגנון הטבעות אשר בת הזוג שלכם אוהבת. האם היא מעדיפה טבעות פשוטות יותר או שמא, טבעות עמוסות יותר מבחינת העיצוב שלהן, האם היא מעדיפה טבעת בשיבוץ יהלומים קטנים או שמא היא מעדיפה טבעת בשיבוץ יהלום אחד מרכזי. כמו כן, חשוב מאוד לבחור מראש בטבעת אירוסין העשויה מחומר גלם איכותי ומעוצבת בצורה יפה ומרשימה. על אף שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין בעיצובים וסגנונות שונים, טבעת סוליטר מהווה בהחלט את אחת מטבעות האירוסין אשר מאז ומתמיד נחשבו כטבעות אירוסין נבחרות.

 מהי טבעת סוליטר?

כאשר מדובר על טבעת סוליטר, מדובר על טבעת אירוסין בעיצוב קלאסי, נקי ומרשים. מבחינת העלות הכספית של הטבעת, היא פחות יקרה ממרבית טבעות האירוסין, אך יחד עם זאת, היא בעלת אמירה דומיננטית ומשמעותית, כאשר עונדים אותה. טבעת זו היא בעצם טבעת אשר עשויה מחומר גלם איכותי כגון: זהב לבן, זהב צהוב או אפילו כסף, אשר במרכזה ניצב יהלום גדול ומרכזי, אשר מושך אליו תשומת לב ומעיד כי מדובר על טבעת אירוסין. לטבעת זו יש מגוון יתרונות:

  1. מדובר על טבעת לא מצועצעת מדי, הרלוונטית עבור כל אישה שאוהבת עיצוב נקי
  2. רוב טבעות הסוליטר הן טבעות אשר היהלום המרכזי שבהן מוחזק על ידי שיניים. כלומר, ניתן לשבץ בטבעת זו כמעט כל גודל של יהלום. במידה ומחליטים לשדרג במהלך הזמן את הטבעת ביהלום גדול יותר, ניתן לבצע זאת באופן פשוט למדי.
  3. טבעות מעין אלה הן טבעות זולות יותר באופן יחסי מכיוון שהן אינן מגיעות עם יהלומים בצדדים ולכן, גם אדם המעוניין לרכוש טבעת אירוסין זולה, יכול לעשות זאת על ידי רכישת טבעת מסוג זה.

בטבעות מעין אלה, הבמה כולה שייכת ליהלום. היהלום משמעותי מאוד בטבעת ומעניק לטבעת מראה מרהיב, ייחודי ונוצץ.

בלויס תכשיטים מתמחים ביצור תכשיטי זהב ויהלומים.

רחוב הרקון 17 רמת-גן קומה ב‫’

03-6005024
בואו להנות מאווירה נעימה ויחס אישי.
לויס תכשיטים מתמחה במגוון תכשיטים משובצים ביהלומים במחירים לכל כיס בהתאמה אישית הישר מחנות המפעל אשר נמצאת בליבה של תעשיית היהלומים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here