מהו קונפידור וכיצד הוא יכול לעזור לנו?
צילום pixabay

אין כמו לחזור הביתה מהעבודה, להיכנס בשער הגינה, לעבור את כל מתחם הפרחים והנוי בכניסה לבית, ליהנות מהריחות המבשמים של הפרחים בזמן שמחפשים את מפתח הבית בתיק ונכנסים הביתה רגועים יותר. התחושה שחזרתם "הביתה" ואתם נמצאים ב"ארמון" הפרטי שלכם. לכל ארמון כזה יש גינה מטופחת ועל הגינה יש לשמור למען רווחתנו ורווחת אחרים.

כיצד נשמור על הגינה שלנו?

את הפרחים והעלים של עצי הנוי שלנו בגינה עשויים לתקוף כנימות, תולעים ומחלות שונות, זאת עוד מבלי להזכיר חרקים כמזיקים. כל אלה עשויים לפקוד את העצים והפרחים שלנו ולגרום להם לנזק בלתי הפיך. מלבד ייבוש העלים והפרחים ונבילתם, הם יכולים להדביק פרחים ועצים אחרים בגינה וכמובן שגם המראה החיצוני שלהם הוא של צמחיה חולה דבר שאינו מקנה לנו נחת.

על מנת לשמור על הגינה שלנו נצטרך להשתמש בקונפידור. קונפידור הוא תכשיר להדברת מזיקים בצמחי נוי, עצים ודשא. באמצעותו ניתן יהיה לשמור מפני כנימות ומזיקים נוספים ולשמור על הצמחייה שלנו לאורך זמן. גם במקרה של צמחים שנדבקו ניתן יהיה לרסס אותם ומה שאי אפשר יהיה להציל תוכלו לקרוא לגנן מטעמנו שיבצע ניקיון עלים חולים.

האם מומלץ לשלב הדברה רגילה?

ישנם חרקים שעשויים להיחשב בגדר מזיקים שגם הם עשויים לפגוע בצמחיה ובעצים שלכם, ועל כן תוכלו לבצע הדברות מניעה או הדברות במקרה של מזיק שפקד את הצמחייה שלכם. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה או שירותים כלשהם של משתלה בשרון אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. מלבד שירותי הדברות וקונפידור שתוכלו למצוא אצלנו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מוצרים, ציוד, ריהוט ושירותים שונים לגינה שלכם כולל דשא רגיל, דשא סינטטי, פרחים, עצי פרי, עצי נוי ועוד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here