מדריך לקניות אונליין למתחילים

אם איכשהו אתם לא נכללים בציבור מזמיני המוצרים מהאינטרנט, ברוכים הבאים לקהילה שמקדישה את זמנה לביצוע רכישות חכמות אונליין. עבור רבים מאתנו, הקניות ברשת הן בגדר תחביב. קשה להתווכח עם העובדה שזה פשוט נוח ומהנה לבצע קניות במחירים משתלמים בזמן שאנחנו יושבים על הספה בבית, מול המחשב או בכל מקום אחר שנבחר.

ככל שעובר הזמן אפשרויות השילוח נעשות פשוטות יותר וזמני ההמתנה למוצרים מתקצרים, כמו משלוח מאמזון לישראל למשל. כאשר מדובר במגוון גדול כל כך של אתרי קניות שמציעים מוצרים בתחומי האלקטרוניקה, ביגוד, צעצועים ואפילו מזון, קשה שלא להישאב למסע קניות וירטואלי.

איפה כדאי לבצע קניות אונליין?

כולם מכירים את אתרי הקניות הגדולים, איביי, אמזון, אלי אקספרס, דיל אקסטרים ועוד. אנשים רבים בוחרים לשוב ולעשות קניות אונליין עם משלוח לישראל, כמעט על בסיס יומי. משלוח לישראל יכול להגיע לארץ מהר מאוד, כך שמדובר לעיתים בשיקול כלכלי משתלם, למרות שישנה מעט המתנה ולא מקבלים את המוצר באופן מידי. כיום כבר אין צורך לטוס למרחקים רק בשביל לבצע קניות בזול, כאשר המוצרים זמינים תמיד לרכישה באינטרנט ותמיד ישנם ימי מבצעים ואפשרויות חסכון.

חלק מהאתרים דורשים עלות שילוח גבוהה לישראל, אך משלוח מאמזון לישראל או מאתרים כמו אלי אקספרס, יכול להיות מאוד משתלם ולעיתים לא לעלות אפילו דולר אחד. במידה ואתם בוחרים לרכוש מוצר בעלות משמעותית מאחד מאתרי הקניות הגדולים, מומלץ מאוד לברר את העלות שלו ועלות המשלוח שלו לישראל בכל האתרים שבהם אתם נוהגים לרכוש. ייתכן שתגלו הפרשים במחיר ואולי תגלו גם שמשלוח מאמזון לישראל של המוצר הרבה יותר משתלם מעלות המשלוח שלו באתר איביי למשל. לאחר שתבצעו השוואת מחירים תוכלו להגיע להחלטה שקולה ולבחור מאיזה אתר הכי משתלם לכם להזמין.

כמובן שתמיד קיימת גם האופציה ורצוי להשוות מחירים גם מול החנויות שזמינות כאן בארץ, שלעיתים יכולות גם כן להפתיע עם מבצע משתלם.

כיצד תנהגו במהלך קניות ברשת

כאשר תצברו ניסיון ותלמדו את הטריקים של ביצוע קניות חכמות ברשת, אחד הדברים הראשונים שייצרב לכם בתודעה הם ימי מבצעים ומכירות מרוכזים. עבורנו הקונים, מדובר בימי חג של ממש, כדוגמת הבלאק פריידי שכיום כולם מכירים. במהלך חודש נובמבר וסביב החגים הנוצריים, לצד יום הרווקים הסיני, לפתע ניתן להבחין בירידת מחירים משמעותית עבור מוצרים רבים ובמבצעים רבים בחנויות האונליין.

עכשיו כשאתם מכירים את עולם הקניות באינטרנט קצת יותר טוב, הגיע הזמן להתחיל לבזבז בהנאה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here