אתר אהבה קטנה מארז 4 יחידות של מגבות ידיים עם רקמה של אות המחיר 116 שח | צילום: יחצ

אתר האון ליין "אהבה קטנה" משיק:

קולקציית מגבות רחצה וידיים איכותיות המשלבות כיתוב בריקמה  

 אישי  – בתוספת אמירה – לבחירה

 

לרגל יום המגבת הבינלאומית שיערך ב- 25.5, אתר האון ליין "אהבה קטנה" – המוביל בישראל במגוון מתנות עם הדפסים באמירה אישית, משיק: קולקציית מגבות רחצה וידיים חדשות,  העשויות 100% כותנה איכותית, בשילוב כיתוב בריקמה ייחודית עם שם אישי או אות ובתוספת אמירה אישית,  לבחירה.

אתר אהבה קטנה מגבת רחצה עם ריקמה של אות המחיר 79 שח | צילום: יחצ

מדובר בקולקציית מגבות איכותיות ביותר, עשויות מכותנה עבה, עם כושר ספיגה גבוהה ביותר. המגבות רכות ונעימות גם לאחר הכביסה. ניתן להזמין את המגבות עם ריקמה בחוטי זהב, כסף מט ושחור. בשפות העיברית ,אנגלית וערבית וב- 6 פונטים שונים לבחירה.

אתר אהבה קטנה מארז 4 יחידות מגבות ידיים עם רקמה של שם פרטי המחיר 140 שח צילום: יחצ

יום המגבת הבינלאומית הוא היום בשנה שבו מציינים את מותו של דאגלס אדם יוצר הסרט "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" בו פירט דאגלס בפרק השלישי את יתרונות המגבת, כמו: להתעטף במגבת ולהתחמם בעת שעוברים דרך הירחים הקרים, ולהתכסות בה בשעת השינה מתחת לכוכבים ובזריחה האדומה של מדבר קאקרפון. ביום הזה נוהגים מעריצי הסרט לשתות בירה לאכול בוטנים כשמגבת על מונחת להם על הכתף.

אתר אהבה קטנה מארז 4 יחידות של מגבות ידיים עם רקמה של אות המחיר 116 שח | צילום: יחצ

קולקציית המגבות כוללת: מגבת רחצה מידות : 70X130 ס"מ עם ריקמה של אות אחת בשם הפרטי. המחיר: 79 ₪, מגבת רחצה מידות: 70X130 ס"מ עם ריקמה של שם פרטי מלא המחיר: 89 ₪, מגבת ידיים אישית מידות: 34X34 ס"מ עם ריקמה של אות אחת המחיר: 29 ₪,  מגבת ידיים אישית  מידות: 34X34 ס"מ עם ריקמה של שם פרטי המחיר: 35 ₪, מארז 4 מגבות ידיים עם ריקמה של אות המחיר: 116 ₪, מארז 4 מגבות עם שם המחיר: 140 ₪.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here