לרגל חג האילנות: כל מה שצריך לדעת על האדמה, הטבע וכיצד הוא משפיע על עור הפנים שלנו

לרגל חג האילנות: כל מה שצריך לדעת על האדמה, הטבע וכיצד הוא משפיע על עור הפנים שלנו
צילום: יחצ וולדה

הכל מתחיל באדמה. האדמה היא הגיבורה הראשית של הגן בו אנו חיים, הפלנטה שלנו היא הבסיס לחיים, התומך בבני אדם, צמחים ובעלי חיים. המגוון הביולוגי שבאדמה הוא מגוון כל צורות החיים הפועלות בשיתוף באדמה – הוא יוצר הזנה טבעית, מאפשר מגוון גידולים – והוא המנוע לאדמה בריאה ופוריה. הכל מתחיל באדמה ואדמה, בדיוק כמו העור, היא מערכת נושמת וחיה הזקוקה להזנה וטיפול. היכולת של האדמה לאחסן פחמן ובעצם להיות המחזיקה של הכל ולהוות הבסיס לחיים על פני כדור הארץ צריכה להפוך אותה לעדיפות מספר 1 של כולנו, אבל שליש מאדמת כדור הארץ כבר נשחקה, מצב המאיים על בתי הגידול, בעלי החיים והצמחים ומגביר את פליטת גזי החממה.

בנוסף, השימוש שלנו בקרקע גרם להכחדה של כ – 14% מהמגוון הביולוגי העולמי החיוני כל כך לאדמה בריאה ואנו חווים את אתגרי המחלות והמזיקים המתעצמים בשל הפרת שיווי המשקל הביולוגי באדמה. אדמה בריאה היא המפתח למערכות אקולוגיות משגשגות. ללא קרקעות בריאות, לא נוכל להתמודד עם המשבר העומד בפני הטבע כיום. אנחנו צריכים ויכולים לחולל שינוי ולחדש את העור של כדור הארץ.

אדמה בריאה היא גם הבסיס למוצרים בריאים, צמחים שגדלים באדמות בריאות, חיוניים יותר. אדמה בריאה מאפשרת לגדל את המרכיבים הבריאים שבבסיס המוצרים שלנו ומאפשרת ייצור מוצרים באיכות הטובה ביותר וביעילות הגבוהה ביותר. מוצרים כגון Skin Food של המותג וולדה מזינים את העור ומבוססים על רכיבים אשר גדלים באדמה בריאה, דבר שעוזר להזין כמובן את עור כדור הארץ ולהציל את האדמה כמו גם להזין את עורנו בסופר פוד המיטיב עימו.

אנחנו לא היינו שמים כימיקלים וחומרים מזיקים על עור הפנים שלנו, אז למה שנשים אותם על האדמה? חקלאות אורגנית ביו-דינמית מייתרת את השימוש בכימיקלים מזיקים, משקמת את המגוון הביולוגי החיוני לאדמה בריאה והופכת את האדמה לעמידה יותר לשינויי האקלים. ישנם דברים פשוטים שאננו יכולים לעשות כצרכנים בחיי היומיום שלנו כדי לעזור לתמוך בבריאות הקרקע, על ידי בחירת בחירות נכונות המיטיבות עם האדמה ועם כדור הארץ – בחירה במוצרים טבעיים וידידותיים לאדמה. ביחד, ניתן לעזור לכדור הארץ להתחדש ולעשות שינוי, צעד אחד בכל פעם.

הידעתם? לאדמה, בדיוק כמו העור שלנו, יש מיקרוביום- מארג של חיידקים טובים התורמים לבריאות הקרקע ולפוריותה.

50% מה-Co2 קשור בקרקעות שלנו. אלה הם מאגרי ה-Co2 הגדולים ביותר אחרי האוקיינוסים. 30 מגרשי כדורגל של אדמה נשחקים ע"פ כדור הארץ בכל דקה.

חברות קוסמטיקה בינלאומיות מחוייבות לאדמה והיא בבסיס העשייה שלהן. לדוגמא: במשך יותר מ – 100 שנה המותג וולדה מגדל את הצמחים המשמשים לייצור מוצרים בשיטות טבעיות, ביו דינמיות, השומרות על בריאות האדמה והמגוון הביולוגי שלה באמצעות 8 הגנים שלה ברחבי העולם ומעודדת חקלאים מכל העולם לאמץ שיטות טבעיות וידידותיות המחזקות פיזית את האדמה, מקבעות גזי חממה בתוך הקרקע ומשקמות את המגוון הביולוגי באדמה. בנוסף, וולדה משקיעה 1% מהמחזור השנתי שלה ברחבי העולם בהגנה על אקלים והתחדשות האדמה.

 

מאמרים נוספים
על כתמת בשיער כבר שמעתם? הקיץ בפתח וזה הזמן לנטרל את 'הכתמת' (פיגמנט כתום) בשיער! טיפים ועצות להגנה על השיער מפני כתמת בשיער כיצד זה קורה? מה הקשר בין מתכות לבין מראה צבע השיער וכיצד להימנע מהתופעה?
נשים רבות סובלות מ"כתמת" (פיגמנט כתום בשיער) בעיקר לאחר צביעת...
מותג האיפור והטיפוח SACARA משיק: סדרת מסקרות צבעוניות לריסים ב- 6 צבעים אופנתיים ונוצצים
מותג האיפור והטיפוח SACARA משיק סדרת מסקרות צבעוניות לריסים נוצצים....
"לא מתחפשים, מתאפרים" רשת SACARA משיקה קולקציית לוקים והשראות לפורים לשנת 2024 בשת"פ עם יוצרת התוכן נועה סול מתן + טיפים כיצד להכין בבית תחפושת גלקסיה באמצעות איפור בלבד
לקראת חגיגות פורים 2024, נבחרה יוצרת התוכן נועה סול מתן,...
מייבש השיער החדש של דייסון בהופעת בכורה בתערוכת האופנה Chloé בפריז
גארי גיל מציג לוק חדש בעזרת מייבש השיער Supersonic r™...
השקה פורימית: הזמרת אנה זק עם בכירי סאקרה ומליסרון משיקים חנות קונספט לחג פורים
שלשום בצהריים (4.3) הגיעו כוכבי רשת, מובילי דעת קהל, ובכירי...
יום המתולתלות שמח! לכבוד יום התלתלים הישראלי המתקיים ב 3 במרץ, מומחי השיער של Dyson מעניקים טיפים והמלצות שכל מתולתלת צריכה להכיר
שימוש בחום קיצוני? זה עלול לפגוע בקרקפת חום גבוה יכול להשפיע...
מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק מרחיב את סדרת השפתונים Super Stay Vinyl Ink ומשיק את Pinks Vinyl Ink - שלושה גוונים ורודים: ורוד בזוקה, ורוד דובדבן וורוד אדמדם
עמידים עד 16 שעות! עם גימור מבריק ותחושת לחות מותג האיפור...
"לא מתחפשים, מתאפרים" מותג האיפור והטיפוח SACARA משיק לחג הפורים: פלטת קרם מקצועית לאיפור הפנים, הגוף המורכבת מ -12 גוונים ססגוניים וזוהרים
מותג האיפור והטיפוח SACARA משיק לפורים 2024 קולקציות צבעוניות ואיכותיות...
Valentine's Day
יום האהבה זהו יום בו אנו רוצים להראות ליקירינו כמה...
לרגל חג האילנות: כל מה שצריך לדעת על האדמה, הטבע וכיצד הוא משפיע על עור הפנים שלנו
הכל מתחיל באדמה. האדמה היא הגיבורה הראשית של הגן בו...
דילוג לתוכן