לראות מטוס גדול ממריא עם דמעה שקופה

מעטים הדברים שמרגשים אותנו כמו התכנון של חופשתנו הבאה. אין ספק, אנו מחכים חודשים ארוכים והנה היא באה: הטיסה ליעד אקזוטי. בדרך לשם דברים רבים יכולים להשתבש כאשר חלקם נוגעים לקיומה התקין של הטיסה. בין אם הטיסה מתעכבת, נדחית או מתבטלת – אין ספק שמדובר במצב לא נעים כלל. על מנת לפעול כראוי ולמצות את מלוא זכויותיכם, יש להסתייע בליווי משפטי איכותי.

הצעד הראשון לתוך נמל התעופה הינו מרגש, בכך אין כל ספק. התחושה של תנועה בלתי פוסקת, לצד הידיעה כי גם אתם תעלו בקרוב על הטיסה שלכם ותגיעו למקום חדש ומסעיר בחופשתכם הקרובה. עם זאת, מה קורה כאשר הטיסה מתעכבת או נדחית? ומהן זכויותיכם בכל הנוגע אל ביטול טיסה? במסגרת חוק שירותי התעופה, תגלו מהן האפשרויות העומדות לרשותכם. כמו כן, כדי לקחת את הצעד הראשון בתהליך הבירור, יש להיכנס לאתר Figo, המשמש כמחלקה ייעודית במשרד עורכי דין קורנברג – חזות. אתר חשוב זה יסייע לכם להבין האם אתם זכאים לקבלת פיצוי כספי. בדיקת הזכאות תתבצע און ליין וללא כל התחייבות וללא כל תשלום.

 

למצות את זכויותיכם עקב דחיית טיסה או ביטולה

למאיר אריאל המליצו על ביקור חודשי בנמל התעופה. אין ספק, התחושה שעולה כאשר מטוסים יוצאים ממקומם וטסים לכיוון היעד הינה מרגשת. עם זאת, מרגשות ככל שיהיו המראות ונחיתות, אם וכאשר הן מתעכבות, נדחות או במקרה הגרוע ביותר – מתבטלות, חשוב לתכנן את השלב הבא. במקרים מורכבים אלו, יש להתעניין בכל הנוגע אל חוק טיבי ביטול טיסה – ולברר את זכאותכם לפיצויים.

חוק טיבי, המוכר גם בתור חוק שירותי התעופה, נועד לסייע לאזרחים בארץ להתמודד כראוי עם מקרים מצערים בנמל התעופה, ואף לקבל פיצוי בגין ביטול טיסה, עיכוב או דחייתה של הטיסה. השנים האחרונות הביאו עמן מודעות גבוהה לנושא, וכיום עומדים לרשותנו הכלים כדי לקבל אלינו חזרה את המגיע לנו.

 

לקבל מענה מקצועי

תדירותן של טיסות המתעכבות, נדחות או מתבטלות היא גבוהה. כדי לתת לכך מענה מקיף, נוצר חוק ביטול טיסה. כמו כן, כדי לברר את זכאותכם בנושא, אתם מוזמנים לבקר באתר Figo, המשמש כמחלקה ייעודית במשרד עורכי דין קורנברג – חזות. לפרטים נוספים, בקרו באתר או צרו קשר בטלפון: 04-8650754

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here